Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Belinda Bencic: typy, kursy, zapowiedź | 07.07 Wimbledon

Magda Linette z małymi problemami, ale szczęśliwe awansowała po trzech setach do 1/16. Solidność przy podaniu pokazała, że naprawdę warto czekać na błędy rywalki, a efekty same przyjdą. Tym razem czeka ją najcięższe wyzwanie w tej edycji dotychczas, bowiem zmierzy się z Belindą Bencic. Czeka więc naszą zawodniczkę ciężkie zadanie już na samym returnie. Czy jednak nasza Polka będzie w stanie postawić opór? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Belinda Bencic.

Magda Linette – Belinda Bencic: Zapowiedź

W tym roku Magda, tak jak w poprzednim, poświęciła sporo czasu na przygotowania do Wimbledonu. Niestety na cztery rozegrane mecze, udało jej się wygrać tylko dwa, co nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi w temacie jej dyspozycji. Rok temu trafiła tutaj w pierwszej rundzie kwalifikantkę z Meksyku, którą odprawiła w dwóch szybkich setach. Druga runda to już ciężkie starcie z Kerber i porażka również w dwóch setach. Tegoroczną edycję rozpoczęła bezbłędnie wygrywając z Jil Teichmann 6:3, 6:2. Barbora Strycova okazała się bardziej wymagającą rywalkę, ale zwycięstwo 2:1 nadal cieszy.

 

 

Belinda Bencic po dłuższej przerwie nieobecności wróciła do touru. Ostatni mecz przed Wimbledonem rozegrała 29 maja, w ramach Roland Garrosa, gdzie odpadła niespodziewanie z Awanesian. Teraz wróciła i dużą niewiadomą była jej forma, jednak Szwajcarka poradziła sobie ze Swan w pierwszej rundzie wygrywając 2:0. Drugi mecz z Collins wymagał powrotu od stanu 0:1, co udało się w efekcie końcowym dokonać. Dla obu zawodniczek będzie to pierwsze starcie.

Magda Linette - Belinda Bencic: Kursy bukmacherskie

Kursy według ekspertów i bukmacherów na ten mecz sugerują zwycięstwo Szwajcarki, bowiem na nią kurs wynosi 1.44. Jednoznacznie wiąże się to z większym przelicznikiem na naszą tenisistkę, który obecnie wynosi 2.74. Poza tym z racji niezłego serwisu obu Pań warto poszukać zakładów na overy gemowe, bądź nawet asy serwisowe.

Magda Linette - Belinda Bencic: Typy

1.74

LINETTE WYGRA SETA

betfan

Choć Belinda Bencic to spore doświadczenie i czternasta rakieta świata, to jednak nie jest ona w optymalnej formie. Stawianie jej tutaj w roli tak mocnej faworytko może okazać się mylne, a moim zdaniem jej dyspozycja jest poniżej oczekiwań. W tym spotkaniu typuję co najmniej jednego seta dla Linette, choć nie zdziwię się jak Polka wygra całe spotkanie.

Magda Linette - Belinda Bencic: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/16 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Belindą Bencic odbędzie się 7 lipca o godzinie 15:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!