Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Beatriz Haddad Maia: Typy, kursy, zakłady 07.02 | Abu Dhabi WTA
Wracamy do regularnej gry turniejów WTA, gdzie oczywiście nie może zabraknąć również i naszych reprezentantek. Magda Linette, ten tydzień spędza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie rozgrywany jest aktualnie turniej rangi 500 w Abu Dhabi. Za sobą ma dobre pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Teraz czeka ją pojedynek z Beatriz Haddad Maią, która bez wątpienia będzie znacznie bardziej wymagającą rywalką. Czy tym razem również Polka okaże się lepsza? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Beatriz Haddad Maia. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Beatriz Haddad Maia?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Beatriz Haddad Maia.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Beatriz Haddad Maia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Beatriz Haddad Maia?

Magda Linette – Beatriz Haddad Maia: Typy bukmacherskie

Pierwszy mecz w tym sezonie Poznanianka rozegrała w Brisbane. Ten mecz też wygrała, przeciwko Cristinie Bucsie. Nikt wtedy nie spodziewał się, że będzie to jej jedyne zwycięstwo, aż do turnieju w Abu Dhabi. W Brisbane odpadła już w kolejne rundzie, a następnie już w pierwszej w Adelaide. Największa weryfikacja miała przyjść jednak na Australian Open, gdzie broniła sporej ilości punktów, a ostatecznie musiała skreczować z powodu kontuzji. W poprzednim tygodniu wyleciała do Tajlandii, gdzie też odpadła w pierwszej rundzie z 19-letnią, przyszłą zwyciężczynią całego turnieju. Drugie zwycięstwo tego sezonu przyniosła jej wygrana w 1/16 właśnie tutaj, gdzie ograłą 18-latkę Alexandrę Ealę.

1.87

LINETTE WYGRA SETA

betfan

Tamten mecz bardzo dobrze na serwisie rozegrała Magda, broniąc skutecznie trzy z czterech break pointów. Sama natomiast wykorzystała aż cztery z dziewięciu. Podanie może okazać się też bardzo istotne w kolejnym zestawieniu gdzie przyjdzie jej się zmierzyć z Beatriz Haddad Maią. Od kilku lat Brazylijka to topowa zawodniczka w tourze, która potrafi niesamowicie mieszać swoją lewą ręką. Obie Panie mierzyły się już w poprzednim, a sam mecz był bardzo zacięty. Ostatecznie wygrała go tenisistka z Ameryki Południowej wynikiem 7:5, 6:4. W tym sezonie też jeszcze nie miała okazji zabłyszczeć, a ważne mecze niespodziewanie przegrywała. Moim zdaniem Polka ma tu spore szanse, by nawiązać równą walkę i dlatego typuję, że wygra co najmniej jednego seta.

Magda Linette - Beatriz Haddad Maia: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 3.00
  • Wygrana Haddad Maia - 1.37
  • Powyżej 20.5 gemów - 1.78
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Beatriz Haddad Maia. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.37. Nieco mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Magdy Linette, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 3.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Beatriz Haddad Maia: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Beatriz Haddad Maią, odbędzie się 7 lutego o godzinie 08:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Abu Dhabi, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!