Magda Linette – Aliaksandra Sasnowicz: Typy, kursy, transmisja 28.08 | US Open

Wojciech Sikora

27 sierpnia 2023

Magda Linette
Magda Linette spróbuję poprawić swój wynik sprzed roku, na tegorocznym US Open. Wtedy to losowanie nie było dla Polki łaskawe i trafiła na Karolinę Pliskovą. Tym razem zacznie od spotkania z Aliaksandrą Sasnowicz, która jest bardzo niewygodną rywalką, choć zdecydowanie w zasięgu Poznanianki. Czy uda się awansować naszej zawodniczce do kolejnej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Aliaksandra Sasnowicz.

Magda Linette – Aliaksandra Sasnowicz: Typy bukmacherskie

W ubiegłym roku, choć Polka trafiła na Karolinę Pliskovą, to była bardzo blisko awansu. Zabrakło jej wtedy domknięcia spotkania, z czym borykała się praktycznie przez cały poprzedni sezon. W tym udowodniła już, że potrafi to robić, między innymi osiągając półfinał Australian Open, stąd też jej miejsce w okolicy pierwszej 20. Mecze poprzedzające US Open nie może jednak uznać za udane, a przed nią rywalka, która sprawiała jej dotychczas sporo problemów.
Ostatni okres Magdy nie należał do najlepszych, co pokazuje chociażby seria trzech porażek, jednakże Polka w tym sezonie rozgrywa znacznie lepsze mecze aniżeli jej rywalka. Aliaksandra rozegrała ostatnio kilka niezłych meczów choć z rywalkami znacznie gorszymi. Mimo, że Sasnowicz w meczach bezpośrednich radziła sobie dotychczas z Linette znacznie lepiej, to jednak moim zdaniem dziś Polka odpali swój tenis na najwyższym poziomie i pokona Białorusinkę.

2.17

LINETTE WYGRA

betfan

Magda Linette - Aliaksandra Sasnowicz: Kursy bukmacherskie

Aliaksandra Sasnowicz jest w tym pojedynku stawiana w roli minimalnej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.67. Nasza reprezentantka naturalnie jest więc stawiana nieco niżej, a mnożnik na jej triumf to 2.17. Warto przyjrzeć się również zakładowi na powyżej 19.5 gemów, gdzie kurs to 1.42.

Magda Linette - Aliaksandra Sasnowicz: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 z udziałem Magdy Linette, która zagra z Aliaksandrą Sasnowicz odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 21:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy