Macedonia Północna – Anglia: Typy, kursy, zapowiedź | 20.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

20 listopada 2023

Macedonia Północna
Przedostatni dzień eliminacji do EURO 2024 przed nami, więc czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia, które wyłonią kolejne zakwalifikowanych. Macedonia Północna, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Anglią. Goście nie dość, że mają już pewny awans, to nikt nie grozi im w kontekście odebrania fotelu lidera. Dziś będą sporym faworytem, ale czy ponownie rozbiją rywali, tak jak ostatnim razem?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Macedonia Północna – Anglia.

Macedonia Północna – Anglia: Typy bukmacherskie

Anglia zdominowała grupę C, gdzie nie przegrała żadnego z poprzednich siedmiu spotkań. Każdy mecz wygrali, w tym dwa z Włochami, a jedyne punkty odebrała im Ukraina remisem. Tym samym już dziś mają pewne miejsce w grupie i mecz z Macedonią Północną nic nie zmieni. Może poprawić jedynie liczby, również i gospodarzom, bowiem ci już na pewno zakończą na 4. lokacie. Dziś mogą liczyć na znacznie mniej nakręconą reprezentację z wysp, ale czy to wystarczy by wywalczyć chociaż remis?
Moim zdaniem Anglia mimo wszystko będzie w tym meczu zdecydowanie przeważała. Nawet jeśli trener wpuści rezerwowych, to są to na tyle jakościowi gracze, by strzelić kilka bramek. Być może nie zakończy się ten mecz tak sporą wygraną jak ostatnio, ale liczę i typuję ich zwycięstwo z handicapem -1.5. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

1.49

ANGLIA WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5

betfan

Macedonia Północna - Anglia: Kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Anglii, na którą obecny kurs wynosi 1.16. Znacznie niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Macedonii Północnej, co przekłada się na przelicznik 15.50. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 7.10.

Macedonia Północna - Anglia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Macedonia Północną a Anglią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 20 listopada o 20:45 na stadionie National Arena Toshe Proeski w Skopjach. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy