Pobierz aplikację betfan na telefon
Maccabi Haifa – Gent: Typy, kursy, zakłady 15.02 | Liga Konferencji Europy

Wracamy w tym tygodniu również do rywalizacji na szczeblu Ligi Konferencji Europy, gdzie rozegrane zostaną pierwsze pojedynki 1/16 finału. Maccabi Haifa, w jednym z ośmiu pojedynków tego dnia, podejmie na swoim terenie Gent. Ostatnim czasem goście zawodzą na każdym kroku, a teraz staną przed bardzo ciężkim zadaniem, jakim będzie rywalizacja z drużyną z Izreala. Czy to będzie ich moment na przełamanie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy Maccabi Haifa – Gent.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Maccabi Haifa – Gent?
  2. Zapowiedź meczu Maccabi Haifa – Gent.
  3. Jakie są kursy na mecz Maccabi Haifa – Gent?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Maccabi Haifa – Gent?

Maccabi Haifa – Gent: zapowiedź meczu

Maccabi Haifa mimo ciężkiej sytuacji w państwie wciąż utrzymuje swój poziom, dzięki czemu utrzymują swoje miejsce na fotelu ldiera. Teraz wracają na pierwsze starcie dwumeczu z Gent. Choć w teorii są „gospodarzem”, tak jednak zagrają mecz na neutralnym boisku w Budapeszcie. Czeka więc nas mecz o sporej niewiadomej.

1.66

OBIE STRZELĄ

betfan

Zwłaszcza patrząc na ostatnią formę gości, możemy dziś spodziewać się tak naprawdę każdego wyniku. Gent nie wygrało od sześciu spotkań, choć prawie za każdym razem udało im się strzelić gola. Mimo, że Maccabi gra znacznie lepiej to z racji neutralności boiska moim zdaniem obie drużyny powinny dziś strzelić gola.

Maccabi Haifa - Gent: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Maccabi Haifa- 2.42
  • Remis - 3.50
  • Wygrana Gent - 2.70
  • Powyżej 2.5 goli - 1.75
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.66
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Maccabi Haifa w regulaminowym czasie gry, to obecnie 2.42. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Gent to 2.70. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 3.50.

Maccabi Haifa - Gent: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy pomiędzy Maccabi Haifa a Gent, odbędzie się 15 lutego o 21:00 na Bozsik József Stadion w Budapeszcie. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!