Pobierz aplikację betfan na telefon
Luton – Crystal Palace: Typy, kursy, zapowiedź 25.11
W meczu 13 kolejki angielskiej Premier League, w sobotę będziemy świadkami starcia, w którym Luton podejmie na własnym obiekcie drużynę Crystal Palace. Obie ekipy prezentują się przeciętnie w tym sezonie, choć to Crystal Palace ma na swoim koncie więcej punktów i plasuje się na lepszej pozycji. Czy tutaj także będą w stanie to udowodnić i ograją Luton? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Luton – Crystal Palace. Luton - Crystal Palace: Typy, kursy, zapowiedź 25.11

Luton – Crystal Palace typy bukmacherskie

Luton jak do tej pory w angielskiej Premier League prezentuje się bardzo słabo. Po 12 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie 6 punktów i plasują się na ostatnim miejscem niezagrożonym spadkiem. Z pewnością jest to wynik, który może obawiać i jeżeli nie zaczną zdobywać większej liczby punktów po prostu spadną z Premier League. Crystal Palace natomiast plasuje się na 13 pozycji i nadal jest zespołem solidnym, ale bez błysku. Czasem taki przebłysk im się zdarza, ale punkty raczej zdobywają ze słabszymi rywalami, takimi jak Luton. Tutaj jednak zadanie będzie nieco cięższe, albowiem zagrają na wyjeździe. Nie powinno to jednak im przeszkodzić w tym, aby wygrać to spotkanie. Ja typuję wygraną Crystal Palace po kursie 2.10.

2.10

WYGRANA C. PALACE

betfan

Luton - Crystal Palace kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luton - Crystal Palace wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Crystal Palace (kurs 2.10). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Luton, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Luton - Crystal Palace to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.10, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.69.

Luton - Crystal Palace GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Luton, a Crystal Palace w ramach 13 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 25 listopada o 16:00 na Kenilworth Road w Luton. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo. Transmisję z meczuLuton - Crystal Palace przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!