Pobierz aplikację betfan na telefon
Luneburg – Jastrzębski Węgiel: typy, kursy, zapowiedź 13.12 | Liga Mistrzów
Wracamy do dalszej rywalizacji w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów, gdzie już dziś będziemy śledzić 3. kolejkę grupową, z udziałem naszych drużyn. Luneburg, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie drużynę Jastrzębskiego Węgla. Bez straty seta rozpoczął rywalizację polski zespół, który jest coraz bliżej awansu z pierwszego miejsca. Czy dziś ponownie nie dadzą szans rywali? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Luneburg – Jastrzębski Węgiel. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luneburg – Jastrzębski Węgiel?
  2. Zapowiedź meczu Luneburg – Jastrzębski Węgiel.
  3. Jakie są kursy na mecz Luneburg – Jastrzębski Węgiel?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luneburg – Jastrzębski Węgiel?

Luneburg – Jastrzębski Węgiel: zapowiedź 

Luneburg po dwóch meczach w grupie D ma komplet punktów i zaledwie jeden stracony set. Ograli oni tych samych rywali, co Jastrzębski Węgiel i niemal w ten sam sposób. Mimo wszystko jakość jaką prezentuje nasza drużyna, jest o wiele większa od rywali. Co odzwierciedla ich pozycja także i w polskiej lidze, gdzie zajmują fotel lidera po 11. kolejkach.

1.71

JASTRZĘBSKI WYGRA

3:0

betfan
Choć dwie drużyny mocno zaczęły fazę grupową, to nie powinno być to jednak zbyt emocjonujące starcie. Jastrzębski Węgiel, to zeszłoroczny finalista, który aktualnie nie odbiega kompletnie od formy z poprzedniego sezonu. Typuję więc wygraną 3:0 gości.

Luneburg - Jastrzębski Węgiel: kursy bukmacherskie

Wygrana Luneburg - 8.00

Wygrana Jastrzębskiego Węgla - 1.07

W tym spotkaniu bezsprzecznym faworytem będzie drużyna gości, czyli Jastrzębskiego Węgla, na którą obecny kursy wynosi 1.02. W przypadku wygranej Luneburgu przelicznik jest znacznie wyższy i w chwili obecnej to 9.60. Warto także spojrzeć na wiele innych rynków, jak punkty zawodników, czy drużyny, gdzie bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę.

Luneburg - Jastrzębski Węgiel: transmisja 

Mecz Luneburg z Jastrzębski Węgiel, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 13 grudnia o godzinie 19:00 w Luneburg. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport News i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!