Luksemburg – Słowacja: Typy, kursy, zapowiedź 16.10 | el. Euro

Adrian Krawczyk

15 października 2023

Słowacja, typy
W poniedziałkowym meczu 8 kolejki eliminacji Euro 2024 Luksemburg zmierzy się na własnym obiekcie ze Słowacją. Według analityków nieznacznie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu ma oczywiście Słowacja, ale w żaden sposób nie jest skreślany także Luksemburg. Reprezentacja ta zrobiła znaczny postęp i w dalszym ciągu liczy się w walce o bezpośredni awans na Euro 2024. Aby tak się stało musieliby ograć Słowację. Czy uda im się tego dokonać i sprawić wielką sensacje przybliżając się do awansu na Euro? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Luksemburg – Słowacja.

Luksemburg – Słowacja typy bukmacherskie

Luksemburg oraz Słowacja to dwie reprezentacje, które toczą bezpośrednią walkę o awans na Mistrzostwa Europy 2024 z grupy J. Oczywiście w bardziej korzystnej sytuacji jest Słowacja, albowiem mają 2 punkty więcej od Luksemburgu oraz łatwiejszy terminarz. Dodatkowo jeżeli pokonają w tym spotkaniu Luksemburg to tak naprawdę praktycznie zamkną im już drogę bezpośrednią na Euro. W pierwszym meczu tych reprezentacji padł bezbramkowy remis, choć lepsze sytuacje miała Słowacja. Tutaj Luksemburg będzie miał przewagę własnego boiska, jednak ja spodziewam się, że w tym meczu to Słowacja sięgnie po wygraną. Typuję ich zwycięstwo po dobrym kursie 2.20 w Betfan.

2.20

WYGRANA SŁOWACJI

betfan

Luksemburg - Słowacja kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luksemburg - Słowacja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Słowacji (kurs 2.20). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Luksemburg, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Luksemburg - Słowacja to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.26, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.59.

Luksemburg - Słowacja GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz reprezentacji pomiędzy Luksemburgiem, a Słowacją w ramach 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 października o 20:45 na Stade de Luxembourg. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy