Luksemburg – Bośnia i Hercegowina: Typy, kurs, zapowiedź | 16.11 El. EURO

Jan Paździerski

15 listopada 2023

Luksemburg
Czas na 9. kolejkę eliminacji do nadchodzących Mistrzostw Europy. Czeka nas sporo reprezentacyjnych emocji, a dziś czeka nas kilka spotkań. Luksemburg, w jednym ze starć tej kolejki, zmierzy się na swoim terenie przeciwko reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Goście będą chcieli wznowić zmagania od zwycięstwa, a ich celem jest oczywiście awans z grupy. Dziś czeka ich mecz wyjazdowy z osiągalnym rywalem, więc stoją przed szansą na zdobycie kompletu punktów. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Luksemburg – Bośnia i Hercegowina.

Luksemburg – Bośnia i Hercegowina: typy bukmacherskie

Luksemburg i Bośnia i Hercegowina wracają do gry w grupie J kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024, kiedy w czwartek zmierzą się na Stadionie Luksemburskim. Podczas gdy Bośnia została wyeliminowana i będzie grała tylko o dumę, podopieczni Luca Holtza będą potrzebowali wszystkich trzech punktów, aby utrzymać swoje nikłe nadzieje na kwalifikację. Luksemburg nie zdołał odnaleźć się w kwalifikacjach do Euro 2024 po raz ostatni, przegrywając 1:0 ze Słowacją 16 października.
Drużyna Holtza ma za sobą trzy kolejne mecze bez zwycięstwa w kwalifikacjach, przegrywając dwukrotnie i notując jeden remis, tracąc przy tym oszałamiającą liczbę 11 bramek od czasu zwycięstwa 3-1 nad Islandią 8 września. Obstawiam, że w meczu padnie powyżej 2.5 gola.

2.08

POWYŻEJ

2.5 GOLA

betfan

Luksemburg - Bośnia i Hercegowina: kursy bukmacherskie

W tym starciu nie ma faworyta. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi obecnie 2.73. Goście według ekspertów mają w tym pojedynku minimalnie większe szanse, co przekłada się na mnożnik 2.48. Remis to mnożnik w okolicach 3.35.

Luksemburg - Bośnia i Hercegowina: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Luksemburgu a Bośni i Hercegowiny w ramach 9. kolejki fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 listopada o 20:45 na Stade de Luxembourg. Spotkanie nie będzie transmitowane na żadnym kanele z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy