Pobierz aplikację betfan na telefon
Luke Littler – Brendan Dolan: Typy, kursy, zapowiedź 01.01
16-letni Anglik Luke Littler idzie przez Mistrzostwa Świata jak burza. Do tej pory w turnieju podczas 4 meczów stracił zaledwie 3 sety. W ćwierćfinale zmierzy się z Brendanem Dolanem, który na swoim koncie ma wyeliminowanie dwóch faworytów turnieju. Czy uda się mu wyrzucić także młodą rewelację? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Luke Littler – Brendan Dolan.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luke Littler – Brendan Dolan?
  2. Zapowiedź spotkania Luke Littler – Brendan Dolan
  3. Jakie są kursy na Luke Littler – Brendan Dolan?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luke Littler – Brendan Dolan?

Luke Littler – Brendan Dolan typy bukmacherskie

1.64

WYGRANA LITTLER

Z HANDICAPEM -2.5 SETA

betfan
Luke Littler po części już przyrównywany jest do Van Gerwena. Jego gra jest świetna i przede wszystkim bardzo odpowiedzialna. Od meczu z Kistem, który zagrał rewelacyjnie może już tak nie błyszczał, jednak mimo wszystko wygrywał swoje spotkania bardzo pewnie. Teraz wydaje się, że Littler znów wygra i zamelduje się w najlepszej 4 turnieju, jednak jak z van Barneveledem wspominałem że kursy na Anglika są przeszacowane, tak tutaj wydaje mi się, że są minimalnie niedoszacowane. Oczywiście Littler jest faworytem, ale nie aż przy rozkładzie 80/20. Dolan wyrzucił Price-a i Andersona z turnieju. Zawodnik z Irlandii Północnej pokazuje bardzo dużą solidność w swoich meczach, choć nie wykazuje rewelacyjnej gry. Tutaj, jeżeli niczym nie błyśnie to przy grze do 5 setów Littler powinien wygrać ten mecz z handicapem -2.5 seta.

Luke Littler – Brendan Dolan kursy bukmacherskie

  • Wygrana Luke Littler – 1.18
  • Wygrana Brendan Dolan – 4.45
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luke Littler – Brendan Dolan wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Littler (kurs 1.18). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Brendan Dolan, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.45.

Luke Littler – Brendan Dolan GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Luke Littlerem, a Brendanem Dolanem w ramach ćwierćfinału, odbędzie się 1 stycznia o 15:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Luke Littler – Brendan Dolan przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!