Łotwa – Walia: Typy, kursy, zapowiedź | 11.09 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

10 września 2023

polska-walia-sklady-promocje
Sporo wyjaśniło się przez ostatnie kilka dni, w związku z eliminacjami do EURO 2024. Przed nami kolejny dzień pełen emocji. Łotwa, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Walią. Gospodarze są już praktycznie poza burtą, jednak jeszcze mają matematyczne szanse na awans. Punkty również przydadzą się rywalom, by podłączyć się do równej walki z czołówką grupy. Kto okaże się dzis lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Łotwa – Walia.

Łotwa – Walia: Typy bukmacherskie

Łotwa rozegrała dotychczas cztery spotkania, które ostatecznie zakończyli porażkami i łącznym bilansem 3:11. Przed nimi jeszcze kilka meczów, choć w obecnej sytuacji nie mają praktycznie szans na udział w głównej imprezie. Dziś zmierzą się z Walią, która nie ma najlepszego okresu, lecz wciąż jest w stanie powalczyć o miejsce w czołowej dwójce grupy D. Przed kilkoma dniami rozegrali sparing, z Koreą Południową, który zakończył się remisem 0:0.
Znacznie lepiej prezentuje się skład Walii, choć nie przekładają tego na wyniki. Jedyny triumf odnieśli właśnie przeciwko Łotwie. Dziś także spodziewam się ich lepszego występu i wykorzystania okazji na komplet punktów. Typuję wygraną gości.

1.49

WALIA WYGRA

betfan

Łotwa - Walia: Kursy bukmacherskie

W tym meczu bukmacherzy o wiele bardziej stawiają na wygraną Walii, przez kurs na ich triumf to obecnie 1.49. Rywale mają znacznie mniejsze szanse, według ekspertów, a przelicznik na ich zwycięstwo to6.90. Z kolei w przypadku remisu mnożnik to 4.30.

Łotwa - Walia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Łotwą a Walią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 11 września o 20:45 na Skonto stadion w Rydze. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy