Pobierz aplikację betfan na telefon
Łotwa – Armenia: Typy, kursy, zapowiedź 12.10 | el. Euro
W czwartek w meczu 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024 reprezentacja Łotwy podejmie na własnym obiekcie Armenię. To reprezentacja Armenii staje przed wielką szansą na bezpośredni awans na Euro 2024, jednak nie będzie to łatwe, ale jeżeli chcą sobie dać jeszcze nadzieję muszą ograć Łotwę. Są oni kandydatem do zwycięstwa według bukmacherów, ale czy uda im się tego dokonać w starciu z Łotwą? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Łotwa – Armenia.

Łotwa – Armenia typy bukmacherskie

Reprezentacja Armenii jak do tej pory spisuje się lepiej od Łotwy. W bezpośrednim starciu pomiędzy tymi reprezentacjami, które miało miejsce w czerwcu to właśnie Armeńczycy okazali się lepsi. Oczywiście grali wtedy oni przed własną publicznością i teraz niewątpliwie będą mieli nieco trudniej, jednak i tak mają większe szanse na wygraną. Oczywiście Armenia lepiej sobie radzi przed własną publicznością, ale jeżeli chce powalczyć o awans na Euro musi takie spotkania wygrywać. Spotkają się dwie reprezentacje, które nie są najlepsze w strzelaniu bramek, więc pójdę tutaj w typowaniu w bramki. Stawiam na poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.64.

1.64

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Łotwa - Armenia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Łotwa - Armenia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Armenii (kurs 1.94). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Łotwa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Łotwa - Armenia to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.13, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.64.

Łotwa - Armenia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz reprezentacji pomiędzy Łotwą, a Armenią w ramach 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 12 października o 18:00 na Skonto stadions w Rydze. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport News.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!