Pobierz aplikację betfan na telefon
Lorient – Toulouse: typy, kursy, zapowiedź 23.04 | Ligue 1
Niedziela z Ligue 1, to jak zawsze sporo emocji, a na dziś władze ligi przegotowały aż siedem spotkań, w ramach 32. kolejki. Lorient, w jednym z nich, zmierzy się na swoim stadionie z Toulouse. Ostatnie wyniki kompletnie pogrążyły szanse gospodarzy na europejskie puchary. Pytanie jak będzie wyglądała ich końcówka sezonu? Przed nimi staje dziś bardzo wymagający ostatnim czasem rywal. Jak zakończy się to starcie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lorient – Toulouse. 

Lorient – Toulouse: Zapowiedź meczu

Na ostatnie siedem ligowych spotkań Lorient potrafił wygrać tylko raz. To sprawiło, że spadli aż na 10. lokatę, a do top 6 tracą już dziesięć punktów. Tak naprawdę nie mają już realnych szans na puchary europejskie, ale wciąż mogą poprawić swoją pozycję w tabeli. Tym razem zagrają z Toulouse, które ostatnim czasem ma bardzo dobre wyniki i potrafi stawić czoła znacznie lepszym drużynom w lidze. Co więcej awansowali do finału pucharu Francji, gdzie w starciu z Nantes za kilka dni, mają sporę szanse na zwycięstwo.

Lorient - Toulouse: Typ na mecz

2.32

LORIENT WYGRA

betfan

Mecz finałowy pucharu Francji, który odbędzie się za kilka dni, będzie dość kluczowy również dla tego starcia. Myślę, że trener Toulouse oszczędzi wielu piłkarzy właśnie na finał, a co za tym idzie, Lorient będzie miało łatwiejsze zadanie, by wygrać w tym meczu. Stawiam wygraną gospodarzy

Lorient - Toulouse: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Lorient a Toulouse, w ramach 32. kolejki Ligue 1, odbędzie się 23 kwietnia o 17:00 na Stade du Moustoir. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!