Pobierz aplikację betfan na telefon
Lorient – Nantes: Typy, kursy, zapowiedź. 11.09 | Ligue 1
Jednym z niedzielnych meczów w ramach siódmej kolejki Ligue 1 będzie starcie Lorient z Nantes. Lorient zaskakująco weszło w ten sezon, a ostatni wygrany mecz 3:1 z Lyonem powinien ich ponieść, czy jednak Nantes będzie w stanie ich powstrzymać? Zapraszam na zapowiedź oraz typy Lorient – Nantes.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Lorient – Nantes (11.09, 15:00) – Zapowiedź

Lorient świetnie wygląda w tym sezonie. w sześciu spotkaniach uzbierali 13 punktów, czego raczej nikt nie zakładał przed rozpoczęciem sezonu. Aktualnie zajmują miejsce piąte, a mogą polepszyć ten dorobek już w meczu z Nantes. Goście po takiej samej ilości spotkań mają ponad połowę mniej punktów - 6. Dodatkowo Nantes w ubiegł czwartek grało z Olympiakosem w ramach Ligi Europy. Ciężką mogą mieć przeprawę w walce z Lorient, które jest w tak dobrej formie. Co ciekawe tuż przed rozpoczęciem sezonu, ostatni mecz sparingowy właśnie obie ekipy grały przeciwko sobie. Wtedy Nantes wygrało 2:0. Dodatkowa to motywacja powinna być dla gospodarzy.

Ligue 1: Lorient - Nantes (11.09, 15:00) - Typy bukmacherskie, kursy

1.82

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Świetna dyspozycja gospodarzy powinna tutaj przynieść im chociaż punkt, ale czy będzie ich stać na wygranie? Historia spotkań pokazuje, że Nantes sobie bardzo dobrze radzi z Lorient. W ostatnich pięciu spotkaniach wygrali 3 razy, raz był remis i raz przegrali. Teraz ciężko stawiać w tym meczu wynik, choć dodatkowym atutem gospodarzy jest zapewne to, że grają z podmęczonym przeciwnikiem, który grał w ubiegły czwartek. Uważam, że to spotkanie będzie bardzo spokojne i tak jak w czterech poprzednich meczach będzie poniżej 2,5 gola.

Ligue 1: Lorient - Nantes (11.09, 15:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ligue 1 pomiędzy Lorient, a Nantes w ramach siódmej kolejki Ligue 1 odbędzie się 11 września o 15:00, na Stade de Moustoir.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!