Lorient – Montpellier: Typy, kursy, zapowiedź 01.10

Adrian Krawczyk

30 września 2023

Lorient, typy
W meczu 7 kolejki Ligue 1 zespół Lorient podejmie Montpellier. Większe szanse w notowaniach bukmacherów daje się drużynie Montpellier, jednak z pewnością nie będą mieli łatwego zadania, albowiem zagrają na wyjeździe. Dzięki temu Lorient zyska nieco przewagi i z pewnością również może liczyć na wygranie tego spotkania. Kto okaże się lepszy w starciu Loreint – Montpellier? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Lorient – Montpellier.

Lorient – Montpellier typy bukmacherskie

Jak do tej pory obie ekipy, czyli i Lorient, i Montpellier we francuskiej Ligue 1 prezentują się na zbliżonym poziomie. W 6 meczach wywalczyły po 6 punktów i z pewnością nie jest to bilans, którego by oczekiwali. W szczególności rozczarowujący jest on niewątpliwie dla Montpellier, które liczyło na zdecydowanie lepszy sezon. Loreint udało się wygrać w tym sezonie tylko raz pokonując na własnym obiekcie Lille. Montpellier natomiast ograł słaby Lyon w tym sezonie. Nie podejmę się wskazania, która drużyna wygra ten mecz. W typowaniu pójdę w gole. Stawiam na ponad 2.5 gola w meczu po kursie 1.70 w Betfan. Obie ekipy nie prezentują się najlepiej w obronie, więc powinny być spore przestrzenie na zdobywanie goli w tym spotkaniu.

1.70

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Lorient - Montpellier kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lorient - Montpellier wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Montpellier (kurs 2.33). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Lorient, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.93. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lorient - Montpellier to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.70, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.03.

Lorient - Montpellier GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Lorient, a Montpellier w ramach 7 kolejki piłkarskiej francuskiej Ligue 1, odbędzie się 1 października o 17:05 na Stade du Mousoir w Lorient. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy