Lorient – Marsylia: typy, kursy, zapowiedź 9.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

09 kwietnia 2023

lille - lorient

30. kolejka Ligue 1 trwa w najlepsze, a przed nami jeszcze spora dawka emocji w ten weekend. Lorient w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku Marsylię. Dla gości jest to spore wyzwanie jeśli chodzi o utrzymanie się w walce o mistrzostwo. Lider w tej kolejce zgarnął już komplet punktów, więc na nich również spoczywa takie zadanie. Czy uda im się wrócić z kompletem?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lorient – Marsylia. 

Lorient – Marsylia: Zapowiedź meczu

Lorient do niedawna walczył o miejsce w top 5 lecz na ten moment miejsce w połowie stawki, to wszystko na co ich stać. Marsylia od dłuższego czasu szuka szansy, by powalczyć jeszcze o fotel lidera. PSG jest aktualnie dziewięć punktów nad nimi, choć wciąż nie są pewni tytułu w tym sezonie. Goście w tym spotkaniu będą szukać kompletu, by jeszcze powziąć równą walkę o mistrzostwo. Na pewno nie będzie łatwo dokonać, bo mimo słabej dyspozycji w ostatnim czasie gospodarzy, są oni wciąż groźni przede wszystkim na swoim boisku..

 

Lorient - Marsylia: Typ na mecz

1.60

MARSYKIA WYGRA

betfan

Obie ekipy mają swoje założone cele, choć dla gospodarzy droga jest daleka. Na pewno zespół z Marsylii będzie szukał tutaj kompletu i są na tyle jakościową drużyną, by to osiągnąć. Mimo kilku potknięć wciąż są drużyną o klasę lepszą od rywali, więc moim zdaniem wygrają to spotkanie,

Lorient - Marsylia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Lorient a Marsylia, w ramach 30. kolejki Ligue 1, odbędzie się 9 kwietnia o 20:45 na Stade du Moustoir w Lorient. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Now i Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy