Lille – Montpellier: Typy, kursy, zapowiedź | 16.04 Ligue 1

Jan Paździerski

16 kwietnia 2023

Lille

Niedziela zamyka zmagania 31. kolejki Ligue 1, ale przed nami jeszcze sporo emocji, bowiem na dziś zaplanowano aż siedem spotkań. Lille w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z Montpellier. Drużyna gospodarzy powinna w łatwy sposób zgarnąć w tym starciu komplet punktów i tym samym utwierdzić swoją pozycję w walce o europejskie puchary. Czy jednak przyjdzie im to aż tak łatwo? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lille – Montpellier. 

Lille – Montpellier: zapowiedź meczu

Lille gości Montpellier na Stade Pierre-Mauroy w Ligue 1 w niedzielę, chcąc zrehabilitować się za ostatnią porażkę. Mastiffy zakończyły swoją passę dwóch zwycięstw po porażce 1-0 z Angers w ostatni weekend. Halid Sabanovic zdobył jedyną bramkę w 84. minucie meczu, kiedy to drużyna Paulo Fonseca poniosła ósmą porażkę w sezonie.

Z 52 punktami w 30 meczach, Lille jest na piątej pozycji w Ligue 1, zajmując ostatnie miejsce z przepustką do europejskich pucharów. Montpellier znajduje się poniżej pierwszej dziesiątki, mając 15 punktów mniej niż Lille i przystępując do meczu po porażce.

Lille - Montpellier: typ

Lille jest faworytem tego spotkania, mimo że Montpellier prezentuje ostatnio obiecującą formę. Ze względu na lepszą jakość w składzie, nadal przewiduję, że gospodarze powinni ten mecz wygrać. Obstawiam, że Lille strzeli powyżej 1.5 gola.

1.52

LILLE

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Lille - Montpellier: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Lille a Montpellier, w ramach 31. kolejki Ligue 1, odbędzie się 16 kwietnia o 13:00 na Stade Pierre-Mauroy. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 2 i 4 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy