Lille – Marsylia: typy, kursy, zapowiedź 05.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

05 kwietnia 2024

Lille
Powracamy na francuskie boiska, by śledzić w ten weekend zmagania 28. kolejki. Oznacza to, że sezon zbliża się ku końcowi. Lille, w jednym ze spotkań tej rundy, zmierzy się na sowim terenie przeciwko Marsylii. Nikt nie spodziewał się przed początkiem sezonu, że to gospodarze będą w tabeli wyżej niż drużyna gości. Obecnie siedem punktów różni obie ekipy. Jak będzie wyglądać sytuacja po tym starciu? Zapraszam na zapowiedź meczu Lille – Marsylia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Lille – Marsylia?
  2. Zapowiedź meczu Lille – Marsylia.
  3. Jakie są kursy na mecz Lille – Marsylia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Lille – Marsylia?

Lille – Marsylia: Typy bukmacherskie

Marsylia miewała w tym sezonie wiele problemów i jednym z nich jest miejsce poza top 6 w tabeli Ligue 1. Wielokrotne potknięcia i kiepska skuteczność sprawiła, że walka o puchary europejskie będzie do samego końca sezonu. Ostatnie nie szło im przede wszystkim na wyjazdach, a dziś udadzą się właśnie na bardzo ciężki teren do Villenuevy d’Ascq.

2.06

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Tutaj miejscowe Lille walczy jeszcze o najwyższe możliwe cele, jakie poza mistrzostwem im pozostały. Do drugiego i trzeciego miejsce tracą kolejno cztery i trzy punkty,  a w obecnej formie taka rywalizacja powinna nam towarzyszyć do samego końca. Ostatnim razem obie drużyny nie dały nam zbyt wielu emocji i w Marsylii zakończyło się0:0. Dziś spodziewam się wykorzystania potencjału obu ofensyw. Typuję powyżej 2.5 gola.

Lille - Marsylia: Kursy bukmacherskie

Wygrana Lille - 2.21
Remis - 3.20
Wygrana Marsylii - 3.30
Powyżej 2.5 gola - 2.06
Obie strzelą - 1.89
W tym zestawieniu to właśnie gospodarz, czyli Lille, będzie faworytem do zdobycia trzech punktów. Kurs na ich wygraną to 2.21. W przypadku ewentualnego zwycięstwa Marsylii, przelicznik wynosi na ten moment 3.30 Remis jest to szansa na mnożnik 3.20.

Lille - Marsylia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Lille a Marsylia, w ramach 28. kolejki Ligue 1, odbędzie się 5 kwietnia o 21:00 na Stade Pierre-Mauroy w Villenueve d'Ascq. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1 i Canal+ Now z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy