Pobierz aplikację betfan na telefon
Lille – Lorient: typy, kursy, zapowiedź 2.04 | Ligue 1
Ligue 1 się nie zatrzymuje i dziś w ramach 29 kolejki, czeka nas sporo spotkań, a co za tym idzie spora dawka emocji. Lille w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku ekipę Lorient. Dla gości będzie to świetny sprawdzian ich formy, bowiem w serii trzech meczów bez porażki nie mieli okazji grać z tak wymagającym rywalem. Z kolei gospodarze będą chcieli wykorzystać wczorajszą porażkę Rennes, i zająć ich miejsce w tabeli. Czy im się to uda?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lille – Lorient. 

Lille – Lorient: Zapowiedź meczu

Lille podejmie Lorient w Ligue 1 na Stade Pierre Mauroy w niedzielę (2 kwietnia). Oba zespoły walczą o zakwalifikowanie się do rozgrywek europejskich, ale to zajmujące szóste miejsce Lille jest bliżej tego celu niż ich przeciwnicy. Les Dogues są tylko o jeden punkt niżej od piątego Rennes i dzięki wygranej mogą się wspiąć nad nich. Lorient natomiast plasuje się kilka miejsc niżej, na ósmej pozycji i ma pięć punktów straty do Lille. Mimo że gospodarze w ostatnich latach odnosili większe sukcesy niż Lorient, wyniki pomiędzy obiema stronami były w dużej mierze mieszane. Z ich ostatnich sześciu starć, obie strony wygrały po trzy razy. Lorient nie wygrało jednak na Stade Pierre Mauroy od 2017 roku.

Lille - Lorient: Typ na mecz

1.81

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Mimo że obie drużyny znajdują się blisko siebie w ligowej tabeli, przewodnik po formie sugeruje, że to Lille powinno wygrać u siebie. W ostatnich tygodniach prezentowali się dobrze, nie mieli problemów ze zdobywaniem bramek i byli stosunkowo solidni w obronie, ale potrafią czasem popełnić zbyt wiele błędów. Lorient natomiast jest w stanie stworzyć imponujący ataki, ale ich forma jest ostatnio bardzo zróżnicowana. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

Lille - Lorient: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Lille a Lorient, w ramach 29. kolejki Ligue 1, odbędzie się 2 kwietnia o 13:00  na Stade Pierre Mauroy w Lille. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Sport 2 i Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!