Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Skład reprezentacji Polski na turniej finałowy
Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na turniej finałowy Ligi Narodów, który odbędzie się we włoskiej Bolonii. Nikola Grbić zaskoczył nieco kibiców swoimi decyzjami, co do personaliów na te zawody. Polacy w czwartek zagrają z Iranem w meczu ćwierćfinałowym. Jeśli biało-czerwoni przegrają, to zakończą zmagania w tych rozgrywkach. Zwycięstwo zagwarantuje jeszcze dwa spotkania i walkę o medal. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Skład reprezentacji Polski na turniej finałowy Ligi Narodów w Bolonii

Nikola Grbić zdecydował się zabrać na turniej finałowy czterech przyjmujących, trzech atakujących i środkowych oraz po dwóch rozgrywających i libero. Serb ponownie zrezygnował, więc z jednego środkowego, żeby mieć do dyspozycji trzech atakujących.

Atak na turniej finałowy prezentuje się następująco: Karol Butryn, Łukasz Kaczmarek i Bartosz Kurek. Cała trójka pokazała swoje umiejętności podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów, więc nie dziwi wybór akurat tych zawodników. Za rozegranie standardowo odpowiadać będą Marcin Janusz i Grzegorz Łomacz. Środkowi, którzy zostali powołani to Mateusz Bieniek, Karol Kłos i Jakub Kochanowski. Bez zaskoczenia również na pozycji libero, gdzie rywalizować będą Jakub Popiwczak i Paweł Zatorski. Najwięcej kontrowersji wzbudził wybór przyjmujących, gdzie zabrakło dobrze dysponowanego Bartosza Kwolka. Powołani zostali: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Kamil Semeniuk oraz Aleksander Śliwka.
Terminarz meczów ćwierćfinałowych Lig Narodów:
Środa, 20 lipca:
18:00 USA – Brazylia
21:00 Włochy – Holandia

Czwartek, 21 lipca:
18:00 Francja – Japonia
21:00 Polska – Iran     

4.00

POLSKA WYGRA

LIGĘ NARODÓW

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!