Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Brazylia – Polska. Zapowiedź i typ
Liga Narodów rozpoczyna kolejny tydzień zmagań. Polscy siatkarze zagrają w turnieju, który odbędzie się w Bułgarii. Już na sam początek czeka ich bardzo trudne zadanie, ponieważ zmierzą się z Brazylią, czyli dobrze znanym rywalem. 

Liga Narodów: Brazylia – Polska (22.06. godz. 16:00) – zapowiedź

Polacy mimo gry w dużej mierze nowymi zawodnikami dobrze spisali się podczas turnieju rozgrywanego w Kanadzie. Biało-czerwoni wygrali 3 z 4 meczów i zajmują czwartą pozycję w tabeli. Polska pewnie wygrała z Argentyną i Bułgarią po 3:0 oraz świetnie zaprezentowali się w pojedynku, który wygrali 3:1 z Francją. Jedyną ekipą, która była w stanie zatrzymać Polaków byli Włosi, którzy pokonali ich 3:1. Mimo tej porażki Polacy są w czołówce.

Brazylia świetnie zaczęła zmagania, ponieważ na początek wygrali z Australią 3:0 oraz Słowenią 3:1. Nie wyszedł im jednak pojedynek ze Stanami Zjednoczonymi, które pokonały drużynę z Ameryki Południowej 3:1.

Sensacyjnie zakończył się jednak ostatni mecz Brazylijczyków, którzy poprzedni turniej rozgrywali na własnym terenie. Canarinhos u siebie ulegli Chinom 0:3. Takiego wyniku nikt nie mógł się spodziewać, ponieważ wcześniej Chińczycy przegrali 3 mecze, nie zdobywając nawet punktu. Przeciwko Brazylii zagrali jednak wyjątkowe zawody i udało im się wygrać pierwszy mecz w tej edycji Ligi Narodów.

Liga Narodów: Brazylia – Polska (22.06. godz. 16:00) – bezpośrednie mecze

Polacy staną przed szansą przełamania złej serii w meczach przeciwko Brazylii. Trudno w to uwierzyć, ale cztery ostatnie mecze padły łupem drużyny z Ameryki Południowej. Rok temu oba zespoły grały ze sobą dwa dwukrotnie w ramach Ligi Narodów. Mecz w fazie grupowej zakończył się pewną wygraną Brazylii 3:0. Oba zespoły spotkały się później w finale tych rozgrywek. Mecz trwał cztery sety, ale ponownie górą byli wicemistrzowie świata. Wcześniejsze pojedynki miały miejsce w 2019 roku. Wtedy biało-czerwoni przegrali podczas Memoriału Huberta Wagnera oraz w Pucharze Świata. Ale wcześniej pokonali ich dwukrotnie w ramach Ligi Narodów.

Liga Narodów: Brazylia – Polska (22.06. godz. 16:00) – typ

1.45

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

Mecz Polski z Brazylią powinien być bardzo wyrównany i myślę, że nie zakończy się na trzech setach. Każdy polski kibic na pewno wierzy w pewne zwycięstwo Polaków, ale obiektywnie patrząc, może to być pojedynek na bardzo stykowym wyniku.

Liga Narodów: Brazylia – Polska (22.06. godz. 16:00) – transmisja

Mecz Polska – Brazylia odbędzie się w Bułgarii, a start widowiska zaplanowano na godzinę 16. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport i TVP 1.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!