Pobierz aplikację betfan na telefon
Łesia Curenko – Magda Linette: Typy, kursy, zakłady 19.03 | Miami WTA
Rozpoczynamy kolejny tydzień niesamowitych zmagań w Ameryce, gdzie rozgrywany będzie turniej WTA w Miami. Magda Linette również znalazła się w głównej drabince tej imprezy, a w pierwszej rundzie przyjdzie jej się zmierzyć z Łesią Curenko. Dla Polki początki sezonu nie były najłatwiejsze, straciła sporo punktów i obecnie jest po trzech porażkach z rzędu. Jak dziś zaprezentuje sią na tle nieobliczalnej rywalki? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Łesia Curenko – Magda Linette. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Łesia Curenko – Magda Linette?
  2. Zapowiedź meczu Łesia Curenko – Magda Linette.
  3. Jakie są kursy na mecz Łesia Curenko – Magda Linette?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Łesia Curenko – Magda Linette?

Łesia Curenko – Magda Linette: Typy bukmacherskie

Ostatni wygrany mecz, przed tym turniejem, Magda Linette miała na początku lutego, gdzie przeszła 1/32 finału w Doha. W następnej rundzie odpadła z Qinwen Zheng. Swoich sił spróbowała w Dubaju, gdzie przegrała w pierwszej rundzie, po trzysetowym boju. Również po trzech partiach pożegnała się w pierwszej rundzie Indian Wells. Teraz spróbuje przełamać złą serię w turnieju WTA 1000 w Miami.

1.58

LINETTE WYGRA SETA

betfan

Już w pierwszym zestawieniu wcale nie będzie jej łatwo, ponieważ zagra z Łesią Curenko. Ukrainka potrafi grać bardzo trudny tenis, sprawiający wiele problemów rywalkom nawet z czołówki. Dzięki temu osiągnęła już w tym sezonie 1/16 Australian Open, czy 1/8 finału w Doha. Za sobą jednak ma także kilka gorszy spotkań i to sprowadza ją do niemal tej samej sytuacji, w której jest nasza tenisistka. Obie Panie mierzyły się dwukrotnie i raz wygrała Polka, choć było to w 2011 roku. Kolejny raz zagrały razem w 2022 i na pełnym dystansie wygrała Ukrainka. Moim zdaniem wynik tego meczu może być tak naprawdę każdy, a chwiejna forma obu Pań, może przełożyć się nawet na trzy sety. Typuję więc tutaj co najmniej jeden wygrany dla Linette.

Łesia Curenko - Magda Linette: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Curenko - 1.59
  • Wygrana Linette - 2.32
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.54
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Łesi Curenko, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.59. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdy Linette to obecnie 2.32. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Łesia Curenko - Magda Linette: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Łesią Curenko, odbędzie się 19 marca o godzinie 19:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Miami 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!