Lens – Ajaccio: typy, kursy, zapowiedź 27.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

26 maja 2023

Lens
W Ligue 1 nie tylko finłowa kolejka grana jest o jednej godzinie, ale również ta przedostatnia. Dziś więc możemy śledzić aż 10 spotkań od 21. Lens w jednym ze spotkań tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Ajaccio. Dla zespołu Frankowskiego wystarczy tak naprawdę w dwóch ostatnich kolejkach zdobyć tylko punkt, by zachować miejsce drugie. Czy dziś grając z przedostatnią ekipą ligi, zapewnią sobie to miejsce? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lens – Ajaccio.

Lens – Ajaccio: Zapowiedź meczu

Lens cały sezon udowadniało swoją wartość i do niedawna byli w stanie nawet grozić mistrzostwu PSG. Teraz jest już pewne, że nie uda im się triumfować, więc muszą skupić się bardziej na utrzymaniu drugiej pozycji w tabeli. Marsylia czeka na ich błąd, choć Lens musiałoby przegrać dwa mecze. Dziś jednak zmierzą się na swoim terenie z Ajaacio i musieliby się bardzo postarać, by przynajmniej nie zremisować. Goście są już poza burtą Ligue 1 i kolejny sezon rozpoczną od niższej ligi.

Lens - Ajaccio: Typ na mecz

140

LENS WYGRA

Z HADNICAPEM 0:1

betfan

Ajaccio nie ma nic do stracenia co na pewno przełoży się na ich odważną grę. To jednak w przypadku meczu z Lens, powinno sprawić, że gospodarze nie raz znajdą drogę do bramki. Moim zdaniem Lens będzie dziś dla swoich kibiców chciało dać ostatnie świetne przedstawienie w tym sezonie i wygrają s handicapem -1,5.

Lens - Ajaccio: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Lens a Ajaccio, w ramach 37. kolejki Ligue 1, odbędzie się 27 maja o 21:00 na Stade Bollaert-Delelis w Lens. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy