Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 25.11
 W bardzo ciekawym sobotnim meczu 16 kolejki polskiej Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie na własnym obiekcie Wartę Poznań. Wojskowi w ostatnich kolejkach nieco potracili punktów w Ekstraklasie i z pewnością, jeżeli marzą o mistrzowskim tytule tutaj będą musieli wygrać za 3. Szansa na to jest spora, bo to oni są kandydatem do wygrania meczu, jednak Warta jest solidnym zespołem i z pewnością postawi trudne warunki. Czy uda się im urwać choćby 1 punkt Legii? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Legia Warszawa – Warta Poznań. Legia Warszawa - Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 25.11

Legia Warszawa – Warta Poznań: typy bukmacherskie

Wojskowi po dobrych występach w Lidze Konferencji muszą grę przełożyć także na polską Ekstraklasę. Oczywiście polskie drużyny już wiele razy pokazały, że gra w Europie i w lidze nie jest dla nich łatwa do połączenia, jednak Legia musi zacząć punktować, bo mistrzowski tytuł nieco się oddala. Na ten moment plasują się na 6 pozycji (mają jeszcze 1 zaległy mecz) z dorobkiem 24 punktów. Do Śląska strata wynosi już 9 punktów (jeżeli dopiszemy 3 za zaległy mecz będzie to 6). Wygrana z Wartą jest obowiązkiem, jednak zespół z Poznania nie jest chłopcem do bicia. Potrafią zagrać solidne spotkania, jednak Wojskowi będą mieć publiczność po swojej stronie, dlatego kurs 1.54 jest jak dla mnie value i typuję wygraną Legii w tym meczu.

1.54

WYGRANA LEGII W.

betfan

Legia Warszawa - Warta Poznań: kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Legia Warszawa - Warta Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Legii Warszawa (kurs 1.54). Mniejsze szanse na zwycięstwo natomiast ma drużyna gości - Warta Poznań, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Legia Warszawa - Warta Poznań to może liczyć na kurs 3.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.00, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.76.

Legia Warszawa - Warta Poznań GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Legią Warszawa, a Wartą Poznań w ramach 16 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 25 listopada o 20:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Legia Warszawa - Warta Poznań przeprowadzi Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!