Lechia Gdańsk – Wisła Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 10.11

Adrian Krawczyk

09 listopada 2023

Lechia Gdańsk, typy
Hitowym starciem 15 kolejki Fortuna 1 Ligi będzie mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków. Obie ekipy marzą o szybkim powrocie do Ekstraklasy, jednak na ten moment to Lechia spisuje się nieco lepiej. Co ciekawe byli oni skazywani na to, że klub może nawet zostać zdegradowany przez problemy finansowe, a jak się okazuje zajmują 3 miejsce i spokojnie mogą walczyć o Ekstraklasę. Kto więc wygra hitowe starcie pomiędzy Lechia Gdańsk, a Wisłą Kraków? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Lechia Gdańsk – Wisła Kraków.

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Lechia Gdańsk jak do tej pory nieco zaskakuje. Zespół bardzo dobrze spisuje się w Fortuna 1 Lidze i na ten moment zajmuje 3 lokatę ze stratą 2 punktów do lidera. Wisła natomiast miała moment, w którym regularnie punktowała, jednak ostatnio znów nieco obniżyli loty i przez to po 14 rozegranych meczach zajmują 8 lokatę. Niewątpliwie muszą zacząć regularnie punktować, a tutaj nie będzie to łatwe, choć są kandydatem do zwycięstwa w tym meczu. Ja spodziewam się otwartego spotkania, którego Lechia wcale nie musi przegrywać. Typuję powyżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.66.

1.66

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lechia Gdańsk - Wisła Kraków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 2.20). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Lechia Gdańsk, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lechia Gdańsk - Wisła Kraków to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.66, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.13.

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, a Wisłą Kraków w ramach 15 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 10 listopada o 20:30 na Polsat Plus Arena w Gdańsku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję live z meczu Lechia Gdańsk - Wisła Kraków przeprowadzi Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy