Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

Adrian Krawczyk

27 października 2023

Lechia Gdańsk, typy
  W sobotnim meczu Lechia Gdańsk walcząca o powrót do Ekstraklasy podejmie na własnym obiekcie Stal Rzeszów. Oczywiście większe szanse na zwycięstwo według analityków ma drużyna Lechii, jednak obie ekipy prezentowały się w tym sezonie na podobnym poziomie, więc nie można i skreślać Stali Rzeszów. Kto więc wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów. Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

Lechia Gdańsk – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

Lechia Gdańsk po spadku z Ekstraklasy chciałby z pewnością szybko powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, jednak o to nie jest tak łatwo, albowiem jak pokazują wyniki 1 Liga zweryfikowała drużynę z Gdańska. Na ten moment plasują się oni na 9 pozycji z dorobkiem 16-punktowym. Oczywiście ich strata, choćby do miejsc premiowanych barażami nie jest duża, jednak muszą regularnie punktować, aby zachować takie szanse. Stal Rzeszów natomiast ma 2 oczka mniej od swojego rywala i zajmuje 12 miejsce. Warto zwrócić też uwagę, że Lechia ma jedno zaległe spotkanie. Lechia dobrze punktuje na własnym obiekcie - w 5 meczach wywalczyli 10 punktów i spodziewam się, że tutaj dorzucą kolejne 3. Typuję wygraną Lechii Gdańsk po kursie 1.83.

1.83

WYGRANA LECHII

betfan

Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lechii Gdańsk (kurs 1.83). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Stal Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.05.

Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, a Stalą Rzeszów w ramach 13 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 28 października o 15:00 na Polsat Plus Arena w Gdańsku. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy