Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: Rogue – Mad Lions – typy, kursy, zapowiedź (26.08)
LEC wkracza w fazę play-off. Zobaczymy takie zespoły jak G2, Rogue, Misfits, Fnatic, Excel czy Mad Lions. Drużyny powalczą o drugi slot na Mistrzostwa Świata, więc gra toczy się o wysoką stawkę. Ostatni split nie poszedł po myśli MAD Lions, ponieważ nie zakwalifikowali się nawet do fazy play-off. Tym razem radzą sobie dużo lepiej i wcale nie są na straconej pozycji. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LEC: Rogue – Mad Lions (26.08. godz. 18:00) – zapowiedź

Rogue ma przed sobą ciężkie wyzwanie, ponieważ zmierzą się z Madryckimi Lwami. Fazę grupową letniego splitu lepiej przeszły Łotrzyki. Rogue było górą w czterech ostatnich bezpośrednich starciach, więc MAD Lions to dla nich dobry rywal. Haru jest w dobrej formie i pewnie prowadzi swoich kolegów do zwycięstw. Ten split był bardzo równy, o końcowych rozstrzygnięciach zadecydowały małe detale i ostatnie kolejki. W sezonie wiosennym zabrakło Lwów w play-off, ale tym razem udało im się osiągnąć ten cel.

LEC: Rogue – Mad Lions (26.08. godz. 18:00) – typ

1.87

WYGRANA ROGUE

betfan

Rogue przez długi czas było liderem tabeli w fazie grupowej, jednak słabsza końcówka zdecydowała, że zajęli dopiero trzecie miejsce. Mimo wszystko wydają się lepszym zespołem niż MAD Lions, które rozgrywki grupowe zakończyło na drugiej lokacie. Przemawia za nimi też seria zwycięstw w bezpośrednich pojedynkach. Moim zdaniem nieznacznym faworytem jest właśnie Rogue i to ich typuje do zwycięstwa w tym meczu.

LEC: Rogue – Mad Lions (26.08. godz. 18:00) – transmisja

Decydujące mecze letniego splitu będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games. Fani e-sportu, którzy wolą oglądać te rozgrywki w Internecie, będą mogli oglądać transmisje na YouTube również na kanale Polsat Games.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!