Pobierz aplikację betfan na telefon
Los Angeles Lakers – Indiana Pacers: typy NBA, kursy, zapowiedź (10.12)
Najbliższej nocy odbędzie się tylko jedno spotkanie w NBA, ale za to będzie to pierwszy finał śródsezonowego pucharu NBA. W pierwszym takim finale w historii, Los Angeles Lakers zagrają z Indianą Pacers, a mecz odbędzie się w Las Vegas. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najbliższym wydarzeniu do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Los Angeles Lakers – Indiana Pacers?
  2. Zapowiedź meczu Los Angeles Lakers – Indiana Pacers
  3. Jakie są kursy na mecz Los Angeles Lakers – Indiana Pacers?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Los Angeles Lakers – Indiana Pacers?

Typy NBA: Los Angeles Lakers – Indiana Pacers

1.75

POWYŻEJ 239.5 PUNKTÓW

betfan13:12 09.12.2023

  Turniej odbywający się w środku sezonu okazał się strzałem w dziesiątkę dla ligi. Mecze fazy grupowej zaliczały się od razu do meczów ligowych, a następnie cztery najlepsze zespołu wyruszyły do Las Vegas. Tutaj w półfinałach LA Lakers rozgromili New Orleans Pelicans, a Indiana Pacers pokonała faworyzowanych Milwaukee Bucks. Będzie to pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie. LeBron James jest zmotywowany, aby kolejny raz zapisać się na kartach historii NBA, a Tyreese Haliburton wyrasta na czołową postać całej ligi. Kto wygra to spotkanie i jako pierwsza drużyna zdobędzie Puchar NBA? Przekonamy się już najbliższej nocy.

Los Angeles Lakers - Indiana Pacers: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Los Angeles Lakers (handicap -4.5) - 1.53 (1.88)
  • Wygrana Indiany Pacers (handicap +4.5) - 2.45 (1.86)
  • Powyżej 240.5 punktów - 1.82
  • Poniżej 241.5 punktów - 1.84
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Los Angeles Lakers (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 1.53. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Indiany Pacers to 2.45. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 241 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 240.5 punktów i mniej niż 241.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.83. Linia handicapu została wystawiona na poziomie -4,5 Los Angeles Lakers/ +4,5 Indiana Pacers.

Los Angeles Lakers - Indiana Pacers: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Los Angeles Lakers, a Indianą Pacers rozpocznie się o godzinie 02:00 w nocy z soboty na niedzielę 10 grudnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport oraz w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!