Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 89: Typy, zapowiedź, karta walk, gdzie obejrzeć?

KSW 89 odbędzie się już 16 grudnia. Przed nami niesamowicie emocjonująca gala z wielkimi nazwiskami i walkami. W walce wieczoru do historii jako potrójny mistrz federacji może przejść Salahdine Parnasse, a wcześniej Michał Materla powalczy o odzyskanie po latach pasa mistrzowskiego. Na gali zobaczymy również wielu innych, uznanych zawodników, którzy znajdują się na czołowych miejscach w rankingach KSW swoich kategorii wagowych, między innymi Damiana Janikowskiego, Tomasza Romanowskiego, czy byłego zawodnika UFC, Bellatora, ACA i PFL Marcina Helda . Gala odbędzie się w PreZero Arena w Gliwicach. Sprawdź nasze typy KSW 89.

kod promocyjny BETFAN

KSW 89: Karta walk, rozpiska, kto zawalczy na gali?

77.1 kg.: Adrian Bartosiński (14-0-0) vs Salahdine Parnasse (18-1-0)

Karta główna

  • 83.9 kg.: Paweł Pawlak (22-4-1) vs Michał Materla (33-9-0)
  • 83.9 kg.: Tomasz Romanowski (18-9-0) vs Damian Janikowski (9-5-0)
  • 70.3 kg.: Marcin Held (28-9-0) vs Raul Tutarauli (32-7-0)
  • 120.2 kg.: Szymon Bajor (24-10-0) vs Viktor Pešta (19-8-0)
  • 77.1 kg.: Andrzej Grzebyk (20-6-0) vs Madars Fleminas (12-4-0)
  • 65.8 kg.: Łukasz Charzewski (12-1-0) vs Ahmed Vila (11-4-1)
  • 70.3 kg.: Sebastian Rajewski (12-8-0) vs Wilson Varela (10-5-0)

Karta wstępna

  • 56.7 kg.: Emilia Czerwińska (2-1-0) vs Natalia Baczyńska-Krawiec (7-3-0)
  • 65.8 kg.: Wojciech Kazieczko (3-1-0) vs Michał Domin (5-3-0)

Typy KSW 89: typy, typowanie, zapowiedź walki i kursy

Adrian Bartosiński vs Salahdine Parnasse

Czy będziemy świadkami wydarzenia, które przejdzie do historii nie tylko KSW, ale i MMA na całym świecie? Salahdine Parnasse to aktualny mistrz wagi piórkowej i wagi lekkiej, a na KSW 89 zawalczy z Adrianem Bartosińskim, który dzierży pas wagi półśredniej. Francuz może zostać potrójnym mistrzem w tym sam czasie! Różnica między wagą półśrednią, a piórkową, z której wywodzi się Parnasse wynosi aż 11,7kg! W porównaniu do wagi lekkiej, w której walczył ostatnio jest to niecałe 7kg. Salahdine Parnasse pokonał w ostatnich trzech starciach przed czasem Daniela Rutkowskiego, Sebastiana Rajewskiego i Roberta Ruchałę. Warto też poświęcić trochę czasu Bartosińskiemu, który nie przegrał żadnej walki w karierze, a 12 z 13 skończył przed czasem, z czego 11 poprzez nokaut. Przed nami noc, która bez wątpienia zapisze się w historii!

7.00

PARNASSE WYGRA

PRZEZ PODDANIE

betfan

 

Paweł Pawlak vs Michał Materla

Michał Materla pokonał w tym roku Kendalla Grove’a, a także Radosława Paczuskiego na gali odbywającej się na Stadionie Narodowym. Dzięki tym dwóm wygranym otrzymał szansę, aby po 4,5 roku znowu zawalczyć o pas mistrzowski, tyle że tym razem w wadze półciężkiej, a nie średniej. Wtedy przegrał ze Scottem Askhamem, a pas mistrzowski KSW ostatni raz dzierżył 8 lat temu. Czy legenda polskiego MMA ponownie zostanie mistrzem KSW? Pasa mistrzowskiego będzie bronił Paweł Pawlak, który zdobył go na gali Colloseum 2, na Stadionie Narodowym, pokonując Tomasza Romanowskiego. Wcześniej wygrał w KSW z Janikowskim, Kęsikiem i Tomem Breesem. Pawlak także w 2014 i 2015 roku stoczył 3 walki w UFC, ale po dwóch porażkach nie przedłużono wtedy z nim kontraktu.

2.00

WALKA SKOŃCZY SIĘ

W 1. LUB 2. RUNDZIE

betfan

Marcin Held vs Raul Tutarauli

Marcin Held w wieku 31 lat wraca do Polski po wojażach w największych światowych federacjach, aby zadebiutować w KSW. Jego bilans to 28-9, z czego tylko dwie walki przegrał przed końcem czasu. Przez 5 lat walczył w Bellatorze, aby w latach 2016/17 spróbować swoich sił w UFC, gdzie niestety wygrał tylko jedną z czterech walk. Po latach spędzonych w dwóch największych federacjach na świecie walczył jeszcze w uznanych ACA i ACB oraz w PFL. Jego rywalem w KSW będzie piąty w rankingu wagi lekkiej Gruzin, Raul Tutarauli, który w KSW przegrał na start z Romanem Szymańskim już w pierwszej rundzie, ale w drugiej walce pokonał Donovana Desmae.

2.50

MARCIN HELD

PRZED CZASEM

betfan

KSW 89: kiedy? gdzie? bilety

Gala odbędzie się w 16 grudnua w PreZero Arena w Gliwicach o godzinie 19:00. Bilety na galę są dostępne na stronie eBilet.pl. Ceny biletów na galę zaczynają się od 159. Za najdroższe wejściówki z miejscami tuż przy klatce trzeba zapłacić nawet 2121zł. Galę można także obejrzeć na platformie Viaplay, o czym poniżej.

KSW 89: gdzie obejrzeć? transmisja PPV

Gala KSW 89 to kolejna już gala KSW, jaką będzie można obejrzeć na platformie Viaplay i tylko tam. Viaplay to platforma streamingowa dostępna na praktycznie każdym urządzeniu. Viaplay można zainstalować na telewizorach Smart TV, laptopach, komputerach, telefonie, tablecie itp. Viaplay można oglądać zarówno w przeglądarce www. Dostępna jest także aplikacja mobilna, którą można pobrać ze sklepu docelowego dla danego urządzenia.

  • Viaplay można wykupić w ramach abonamentu. Koszt miesięczny abonamentu wynosi 55 zł
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!