Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 84: Typy, zapowiedź, karta walk, gdzie obejrzeć?
KSW 84 odbędzie się już 15 lipca. W walce wieczoru zmierzą się Phil De Fries i Szymon Bajor. Jest to walka o pas wagi ciężkiej KSW. Na gali zobaczymy również wielu innych, uznanych zawodników, jak Sebastian Przybysz, Damian Janikowski, Cezary Kęsik, czy Darko Stosić. Gala odbędzie się w Polsat Plus Arenie w Gdyni. Sprawdź nasze typy KSW 84.

KSW 84: Karta walk, rozpiska, kto zawalczy na gali?

Walka wieczoru

120.2 kg.: Phil De Fries (23-6-0) vs. Szymon Bajor (24-9-0)

Karta główna

  • 61.2 kg.: Islam Djabrailov (9-4-0) vs. Sebastian Przybysz (11-3-0)
  • 83.9 kg.: Cezary Kęsik (13-3-0) vs. Damian Janikowski (8-5-0)
  • 120.2 kg.: Darko Stošić (17-6-0) vs. Stefan Vojcak (6-0-0)
  • 83.9 kg.: Nemanja Nikolić (9-0-1) vs. Bartosz Leśko (12-3-2)
  • 77.1 kg.: Henry Fadipe (13-10-1) vs. Krystian Kaszubowski (10-3-0)
  • 65.8 kg.: Pascal Hintzen (8-2-0) vs. Damian Stasiak (13-9-0)
  • 61.2 kg.: Bruno Santos (10-4-0) vs. Gustavo Oliveira (9-2-0)

Karta wstępna

  • 83.9 kg.: Borys Dzikowski (3-0-0) vs. Damian Mieczkowski (1-0-0)
  • 61.2 kg.: Patryk Chrobak (3-3-0) vs. Miłosz Melchert (2-1-0)

Typy KSW 84: typy, typowanie i kursy

Phil De Fries vs Szymon Bajor

Anglik to najdłużej urzędujący mistrz w KSW. Phil De Fries nie przegrał jeszcze żadnego pojedynku w KSW, a do polskiej federacji dołączył 14 kwietnia 2018 roku i wyczyścił wagę ciężką. Już jego walka debiutowa z Michałem Andryszakiem była bojem o pas mistrzowski. Od tamtego momentu obronił pas ośmiokrotnie, pokonał między innymi Karola Bedorfa, Tomasza Narkuna (dwukrotnie), Michała Kitę, Darko Stosicia, czy Ricardo Prasela. Szymon Bajor na pewno nie jest najlepszy spośród wszystkich dotychczasowych przeciwników De Friesa, ale Phil ma już 37 lat i młodszy nie będzie. Bajor to także doświadczony zawodnik, dla którego to druga przygoda z KSW. Walkę o pas otrzymał po stoczonych bojach ostatnio w FEN i PFL.

1.43

DE FRIES PRZED CZASEM

betfan

 

Islam Djabrailov vs Sebastian Przybysz

Sebastian Przybysz udowodnił nokautując FIlipa Macka, że w pełni zasługuje na rewanż o odzyskanie pasa mistrzowskiego z Jakubem Wikłaczem. Problem jednak w tym, że Wikłacz nie przystąpił do obrony już na poprzedniej gali z powodu kontuzji, więc pierwszeństwo do walki o pas ma Werlleson Martins, który miał zawalczyć z Wikłaczem na PGE Narodowym. Tym samym, Sebastian Przybysz, który nie chce czekać i chciałby zachować rytm, zawalczy na KSW 84 z Islamem Djabraijlowem. Jest to utalentowany reprezentant Niemiec, który zadebiutuje w KSW, a dotychczas jego bilans MMA wynosi 8-4. Mimo dużego talentu Niemca, to były mistrz wagi koguciej jest tutaj faworytem.

1.48

PRZYBYSZ PRZED CZASEM

betfan

 

Cezary Kęsik vs Damian Janikowski

Damian Janikowski wraca do KSW po walce na gali freakfightów. Niewykluczone, że dla byłego mistrza olimpijskiego, którego bilans w profesjonalnym MMA wynosi 7-5 w przypadku porażki będzie to ostatnia walka w KSW, gdzie stoczył swoje wszystkie zawodowe walki. Jego przeciwnik to nie jest byle kto. Cezary, a właściwie Cezariusz Kęsik to zawodnik na zakręcie. Jeszcze cztery walki wcześniej jego bilans wynosił 12-0, w tym dwie walki w KSW. W grudniu 2020 przyszła porażka z Magomedowem, później Kęsik odbił się na Krakowiaku, ale przegrał ostatnie dwie walki z Pawłem Pawlakiem i Tomaszem Romanowskim. Który z tych zawodników wyjdzie zwycięsko z tej walki i wróci na dobre tory?

1.63

CEZARY KĘSIK

betfan

 

KSW 84: kiedy? gdzie? bilety

Gala odbędzie się w 15 lipca w w hali Polsat Plus Arena w Gdyni o godzinie 19:00. Bilety na galę są dostępne na stronie eBilet.pl. Ceny biletów na galę zaczynają się od 100zł. Za najdroższe wejściówki z miejscami tuż przy klatce trzeba zapłacić nawet 2200zł. Galę można także obejrzeć na platformie Viaplay, o czym poniżej.

KSW 84: gdzie obejrzeć? transmisja PPV

Gala KSW 84 to kolejna już gala KSW, jaką będzie można obejrzeć na platformie Viaplay i tylko tam. Viaplay to platforma streamingowa dostępna na praktycznie każdym urządzeniu. Viaplay można zainstalować na telewizorach Smart TV, laptopach, komputerach, telefonie, tablecie itp. Viaplay można oglądać zarówno w przeglądarce www. Dostępna jest także aplikacja mobilna, którą można pobrać ze sklepu docelowego dla danego urządzenia.
  • Viaplay można wykupić w ramach abonamentu. Koszt miesięczny abonamentu wynosi od marca 55 zł
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!