Pobierz aplikację betfan na telefon
Boris Krcmar – Gary Anderson: Typy, kursy, zapowiedź 29.12 | PDC MŚ 2024

Gary Anderson, który znowu może dać o sobie przypomnieć w 1/16 finału Mistrzostwa Świata 2024 w darcie zmierzy się z Chorwatem Borisem Krcmarem. Dla Chorwata 3 runda to i tak już bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę kogo eliminował w poprzednich starciach. Tutaj jednak stoi przed trudnym zadaniem i czy będzie w ogóle w stanie nawiązać walkę ze Szkotem? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Boris Krcmar – Gary Anderson.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Boris Krcmar – Gary Anderson?
  2. Zapowiedź spotkania Boris Krcmar – Gary Anderson
  3. Jakie są kursy na Boris Krcmar – Gary Anderson?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Boris Krcmar – Gary Anderson?

Boris Krcmar – Gary Anderson typy bukmacherskie

1.80

WYGRANA ANDERSONA

Z HANDICAPEM -2.5 SETA

betfan

Gary Anderson jak do tej pory na Mistrzostwach Świata rozegrał jedno spotkanie i było to bardzo dobre widowisko w jego wykonaniu. Średnia 98,29 i wygrana 3:0 z Whitlockiem z pewnością nada mu pewności siebie przed kolejnymi rundami. Dodatkowo pokazał skuteczność 50% na podwójnych i ciężko coś tutaj dodać o tym spotkaniu, albowiem po prostu Szkot wygrał je bardzo pewnie, tak jak było to w planach. Co do Krcmara rozegrał już 2 spotkania i były to 2 bardzo solidne mecze. W pierwszym z nich średnia 91, natomiast w drugim blisko 97 daje nadzieję na walkę z Andersonem. Krcmar jednak moim zdaniem w tym spotkaniu będzie miał bardzo ciężko i nie jest jeszcze na tyle doświadczonym zawodnikiem, aby zagrozić Andersonowi. Typuję wygraną Andersona z handicapem -2.5 seta po kursie 1.80.

Boris Krcmar – Gary Anderson kursy bukmacherskie

  • Wygrana Boris Krcmar – 4.60
  • Wygrana Gary Anderson – 1.16

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Boris Krcmar – Gary Anderson wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Szzkot Gary Anderson (kurs 1.16). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Chorwat – Boris Krcmar, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.60.

Boris Krcmar – Gary Anderson GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Borisem Krcmarem, a Garym Andersonem w ramach 1/16 finału, odbędzie się 29 grudnia o 20:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Boris Krcmar – Gary Anderson przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!