Pobierz aplikację betfan na telefon
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg: Typy, kursy, zapowiedź 29.07 | II Liga

W sobotę kolejne mecze polskiej II Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczy Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym boisku ekipę ze Elbląga. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu przegrali z Polonią Bytom i będą chcieli zdobyć dzisiaj 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg.

Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 18:00 na stadionie w Kołobrzegu, odbędzie się mecz między drużyną Olimpii Elbląg a miejscową Kotwicą. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Elbląga zremisowała 2:2 z rezerwami Lecha Poznań, lecz teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.

 

Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania od porażki 1:0 z Polonią Bytom, i będą chcieli zrekompensować się przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.91

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

 

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak przegrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu stawiani są w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 2.20. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 3.30. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.15

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Olimpią Elbląg, w ramach 2 kolejki polskiej II Ligi, odbędzie się 29 lipca o 18:00 na Stadionie Miejskim w Kołobrzegu. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!