Kostaryka – Panama. Typy, kursy, zapowiedź 27.06 | Gold Cup

Bartłomiej Cichecki

26 czerwca 2023

Kostaryka

Na samym początku zmagań grupowych w ramach Gold Cup dojdzie do starcia Kostaryka kontra Panama. Jeszcze pół roku temu Kostarykanie mierzyli się jak równy z równym z Niemcami podczas Mundialu w Katarze. Czy ten turniej może należeć do nich? Panama jest w ostatnich latach zmorą Kostarykańczyków. Sprawdź zapowiedź oraz typy do meczu Kostaryka – Panama.

Kostaryka – Panama: zapowiedź meczu

Tak naprawdę to nie jest dobrym moment dla obu reprezentacji. Obie ostatnio przegrywają regularnie swoje mecze. Kostaryce przydarzyła się nawet porażka z Gwatemala (0:1). Panama również przegrała dwoje dwa ostatnie mecze z Kanada oraz Meksykiem. Dlatego ten mecz będzie bardzo ważny dla oby zespołów nie tylko ze względu na dobry początek turnieju, ale przede wszystkim, by zjednoczyć zespół przed wielkim wyzwaniem jakim będzie Gold Cup. W marcu podczas ostatniego meczu miedzy tymi zespołami lepsza była Panama (1:0). Panamczycy mają sposób na Kostarykę, gdyż wygrali z nimi 3 z 5 ostatnich meczów.

 
 
 

Kostaryka - Panama: typy

Typy Kostaryka - Panama

3.25

KOSTARYKA WYGRA

betfan

 

Postawię w tym meczu na zaskoczenie i wygrana Kostaryki. Generalnie Kostaryka jest dla mnie faworytem do wyjścia z tej grupy. Będzie to dla nich okazja, by zrewanżować się za te liczne porażki z Panamą w ostatnich latach.

Kostaryka - Panama: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Kostaryka kontra Panama, odbędzie się 27 czerwca o 2:30. Transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna w telewizji z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy