Kostaryka – Niemcy typy, kursy, zapowiedź 01.12 | MŚ Katar 2022

Bartłomiej Cichecki

03 grudnia 2022

Kostaryka - Niemcy typy, kursy, zapowiedź 01.12 | MŚ Katar 2022

Zarówno Kostaryka jak i Niemcy mogą wyjść z grupy. Jednak to Niemcy muszą to zrobić, a Kostarykanie jedynie mogą. Od początku turnieju wiadomo było, że jeśli Kostaryka może na kimś zdobyć punkty to będzie to zespół Japonii. Tak się stało. W międzyczasie Niemcy przegrali w pierwszym meczu z Japonią oraz wyszarpali remis z Hiszpanią. Teraz wygrana 4:0 da im pewny awans do dalszej fazy turnieju. Zapraszam na zapowiedz tego spotkania.

Kostaryka – Niemcy – typy bukmacherskie

Kto wygra?

Zdecydowanie Niemcy, pytanie jakie należy przed meczem sobie zadać brzmi: iloma bramkami? Znakomicie spisuje się Jamal Musiala. Można na niego liczyć podczas tego turnieju i z pewnością Niemcy będą mieli z niego jeszcze sporą uciechę, gdyż przewiduje, że po prostu Niemcy zagrają dalej. Kostaryka w ostatnich 5 meczach przegrała tylko raz i to było to (0:7) z Hiszpanią. Nie będzie to z pewnością spacerek dla Niemców, bo potrafię sobie wyobrazić, ze Niemcy tracą jako pierwsi gola i zaczynają się kłopoty.

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Typ na BRAMKA MUSIALI

Jest w bajecznej dyspozycji, choć jeszcze nie wygrał Niemcom jednego meczu. Talent czystej wody, prowadzenie piłki, szybkie myślenie, dobre wybory oraz ostatnie podanie. Jamal Musiala ma wszystko, by w tym meczu zostać bohaterem Bilda. 

2.32

MUSIALA STRZELI GOLA

betfan

Kostaryka – Niemcy – zapowiedź

Oba zespoły przystąpią do tego meczu z wiarą we własne umiejętności. A te umiejętności z pewnością większe są po stronie piłkarzy z Europy. Niemcy po prostu muszą to spotkanie wygrać i uspokoić nieco nastroje wewnątrz zespołu jak i wśród własnych kibiców. Na Kostarykę nikt nie liczy. To może być bardzo defensywny mecz w ich wykonaniu, ale jeśli myślą o awansie, będą musieli w którymś momencie zaatakować. A to będzie z pewnością okazja do skontrowania dla Niemców jeśli atak pozycyjny nie przyniesie efektu. 

Kostaryka – Niemcy – ostatnie wyniki

 

Zdemolowana przez Hiszpanów Kostaryka zdołała wyjść z dołka jakim była porażka aż 0:7 w pierwszym meczu. Pokonanie Japonii było sporą sensacją. Z przysłowiowego zera, Kostaryka może wyjść na bohatera i awansować. Niemcy W meczu o życie zremisowali z zespołem Lusia Enrique. Długo odpierali ataki Hiszpanów, trzeba dodać, że mieli też sporo szczęścia. Jednak gola na wagę remisu zdobył Fulkrug i to jego spodziewam się zobaczyć podczas meczu z Kostaryką w pierwszej jedenastce. Niemcy potrzebują prawdziwego napadziora, a on wydaje się być skrojony pod to co chce grać Hansi Flick.

Kostaryka - Niemcy - bezpośrednie mecze

W 2006 roku podczas Mundialu w Niemczech odbył się jedyny mecz bezpośredni Kostaryki z Niemcami. Wówczas górą byli oczywiście Niemcy, którzy niesieni dopingiem swoich kibiców wygrali bardzo wysoko (4:2). To jedyne spotkanie bezpośrednie i jak można się domyślać, żadnych głębszych porównań z tamtego starcia nie można dziś już przywołać. To zupełnie inne Niemcy oraz inna Kostaryka. 

Kostaryka - Niemcy - przewidywane składy

Składy będą podane później.

Kostaryka - Niemcy - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Mecz Kostaryka kontra Niemcy odbędzie się w czwartek 1 grudnia o 20:00 na Al Bayt Stadium . Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Autor tekstu

Najnowsze wpisy