Kostaryka – Ekwador: Typy, kursy, zapowiedź 21.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

21 czerwca 2023

Ekwador
Rozpoczęły się czerwcowe zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich, reprezentacja Kostaryki zmierzy się na boisku w Chester z reprezentacją Ekwadoru. W obu zespołach nie brakuje gwiazd, więc zapowiada się ciekawe starcie. Celem Ekwadorczyków jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, aby wystąpić w przyszłych Mistrzostwach Świata. Czy pokonają zdecydowanie niżej plasowaną drużynę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Kostaryka – Ekwador.

Kostaryka – Ekwador: zapowiedź meczu

Kostaryka zakończy przygotowania do zbliżającego się Złotego Pucharu CONCACAF, gdy w środę zmierzy się z Ekwadorem w meczu towarzyskim. Podopieczni Luisa Fernando Suareza rozpoczną kampanię Złotego Pucharu od emocjonującego meczu z Panamą na DRV PNK Stadium 27 czerwca. Kostaryka nie zdołała powrócić na zwycięską ścieżkę w zeszły piątek, przegrywając 1:0 z Gwatemalą na Dignity Health Sports Park.Wcześniej Los Ticos ponieśli porażkę 1-0 z rąk Panamy w finale grupy Ligi Narodów CONCACAF 29 marca. Kostaryka przystępuje do weekendu niepokonana w czterech z ostatnich pięciu meczów towarzyskich, notując dwa remisy i dwukrotnie przegrywając od sierpnia 2021 roku.

Kostaryka - Ekwador: typy

Kostaryka i Ekwador przystąpią do meczu w odmiennej formie, wygrywając dwa ostatnie spotkania. Drużyna Suareza z trudem radzi sobie na własnym terenie i przewidujemy, że goście odniosą nieznaczne zwycięstwo. Obstawiam, że Ekwador wygra ten mecz.

1.45

EKWADOR

WYGRA MECZ

betfan

Kostaryka - Ekwador: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Kostaryką a Ekwadorem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 21 czerwca o 2:00 na Subaru Park w Chester. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy