Korea Południowa – Tunezja: Typy, kursy, zapowiedź 13.10 | Mecze towarzyskie

Wojciech Sikora

11 października 2023

Korea Południowa
Podczas gdy większość świata rozgrywa eliminacje do wszelakich rozgrywek reprezentacyjnych, kilka ekip zagra w tym tygodniu sparingi. Korea Południowa jest właśnie jedna z nich, a w ramach meczu towarzyskiego podejmie na swoim stadionie nieprzewidywalną drużynę Tunezji. Czy gospodarze na spokojnie będą w stanie wygrać to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Korea Południowa – Tunezja.

Korea Południowa – Tunezja: Typy bukmacherskie

Korea była jednym z większych zaskoczeń ubiegłych mistrzostw Świata, a odpadli dopiero w Play offach z Brazylią, gdzie odnieśli porażkę 1:4. Od tamtego czasu nie szło im już tak dobrze, a pięć sparingów nie przyniosło ani jednej wybranej. Ta nadeszła w ostatnim pojedynku przeciwko Arabii Saudyjskiej, gdzie skromnie zwyciężyli 1:0. Dziś zmierzą się z Tunezją, która groźna potrafi być rączkę tylko na swoim terenie i przed wszystkim w rozgrywkach afrykańskich. Co ciekawe ostatnie pięć ich spotkań to tylko dwie stracone bramki.
W tym meczu powinniśmy oglądać przed wszystkim dominację gospodarzy, którzy potrafią grać świetny drużynowy futbol. Nie przykładał się on ostatnio na wiele zdobyczy bramkowych. Uważam jednak, że dziś będzie ich stać na wygraną przeciwko bardzo niepewnej Tunezji.

Korea Południowa - Tunezja: Kursy bukmacherskie

Faworytem tego pojedynku jest bez wątpienia gospodarz, czyli Korea Południowa, na którą obecny kurs to 1.86. W przypadku wygranej Tunezji, mnożnik jest oczywiście znacznie wyższy i obecnie wynosi 4.15. Remis to szansa na zakład w okolicy 3.55.

1.86

KOREA WYGRA

betfan

Korea Południowa - Tunezja: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Koreą Południowa a Tunezją, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 13 października o 13:00 na Seoul World Cup Stadium w Seulu. Transmisja nie odbędzie się na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy