Koeln – Mainz: typy, kursy, zapowiedź 10.12 | Bundesliga

Wojciech Sikora

09 grudnia 2023

Koeln

Już dziś czekają nas emocje związane z kolejnymi starciami 14. kolejki niemieckiej Bundesligi, a przed nami 2 ostatnie spotkania. Koeln, jednym ze starć tego dnia, zmierzy się na swoim terenie z Mainz Obie drużyny są obecnie w bardzo ciężkiej sytuacji, bowiem przyszło im dzielić strefę spadkową. Obie też wciąż nie przekroczyły dorobku 10 punktów. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Koeln – Mainz.

    Z tego artykułu dowiesz się

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Koeln – Mainz?
  2. Zapowiedź meczu Koeln – Mainz.
  3. Jakie są kursy na mecz Koeln – Mainz?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Koeln – Mainz?

Koeln – Mainz: Typy bukmacherskie

Niewiele dobrego można powiedzieć o drużynie Koeln w tym sezonie, która zdobyła na ten moment zaledwie 9 punktów i znajduje się na 18. miejscu w tabeli. Ostatnio jednak przegrali tylko jedno z pięciu poprzednich pojedynków. Przed nimi dziś stanie rywal, który także daleki jest od swojej dyspozycji z poprzedniego sezonu. Mainz zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i od początku sezonu nie mogą złapać rytmu. 

1.55

MAINZ WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

W poprzednim sezonie Mainz wygrało przeciwko Koeln aż 5:0, było to jednak na swoim boisku. W roli gości udało im się zaledwie zremisować. Aktualny potencjał obu drużyn jest bardzo podobny, choć to goście zaczynają ostatnio wyglądać coraz lepiej. Typuję tutaj wygraną lub remis gości.

Koeln - Mainz: Kursy bukmacherskie

Wygrana Koeln - 2.44
Remis - 3.35
Wygrana Mainz - 2.76
Powyżej 2.5 gola - 1.82
Obie strzelą - 1.71
W tym pojedynku minimalnym faworytem będą gospodarze, czyli Koeln, a przelicznik jaki można znaleźć na ich zwycięstwo wynosi 2.44. Bukmacher BETFAN proponuje z kolei kurs 2.76, na wygraną Mainz. W przypadku remisu mnożnik to 3.35.

Koeln - Mainz: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Koeln a Mainz, w ramach 14. kolejki Bundesligi, odbędzie się 10 grudnia 17:30 na RheinEnergaStadion w Kolonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy