Pobierz aplikację betfan na telefon
Kędzierzyn-Koźle – Menen: Typy, kurs, zapowiedź | 14.12 Liga Mistrzów

W tym tygodniu kontynuujemy starcia w ramach Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. Kolejne mecze aż trzech polskich drużyn. Kędzierzyn-Koźle będzie gościć na swojej hali Menen, czyli aktualnie szóstą drużyną Menen. Po ostatniej porażce z Trentino zapowiada się bardzo łatwa przeprawa z Menen, które już raz w tym sezonie pokonali. Czy polska drużyna poradzi sobie bez problemu?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Kędzierzyn-Koźle – Menen.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Kędzierzyn-Koźle – Menen (14.12, 20:30) – Zapowiedź meczu

Kędzierzyn-Koźle świetnie prezentuje się od lat nie tylko w polskiej lidze, ale i na arenie międzynarodowej. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, zdobyli przecież puchar. W tym sezonie sprawy mają się trochę gorzej, ale nadal mistrz polski, czy awans w grupie D jest w zasięgu. Teraz spotkają się ponownie z Menen, czyli najsłabszą ekipą w ich grupie, która ma za sobą trzy porażki i wszystkie dokładnie 0:3. Nic nie wskazuje na to, by na parkiecie w Kędzierzynie-Koźle mieli swój wynik poprawić.

 

Liga Mistrzów: Kędzierzyn-Koźle - Menen (14.12, 20:30) - typy, typowanie

To, że polska drużyna wygra to spotkanie, jest niemal pewne i mało kto odpowie na to pytanie inaczej. Raczej można się zastanawiać jaką różnicą będzie okraszone to zwcyięstwo, lub jaki zawodnik będzie punktował najczęściej. Ja stawiam w tym starciu wygraną gospodarzy z handicapem -18,5 punktów.

1.62

KĘDZIERZYN WYGRA

Z HANDICAPEM -18,5 PUNKTA

betfan

Liga Mistrzów: Kędzierzyn-Koźle - Menen (14.12, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Kędzierzyn-Koźle a Menen odbędzie się 14 grudnia o 20:30 na hali w Kędzierzynie-Koźle. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!