Pobierz aplikację betfan na telefon
Kędzierzyn-Kożle – Aluron Warta: typy, kursy, zapowiedź 30.12 | PlusLiga

W Kędzierzynie-Kozle przyjeżdżająca Aluron Warta spróbuje ograć gospodarzy i przesunąć się w ligowej tabeli. Za dużego pola na przesunięcie się nie ma gdyż ma tyle samo punktów do Asseco Resovia, ale zawsze bycie samodzielnym liderem jest dużo przyjemniejsze i o taką niespodziankę pod koniec roku postarają się goście. Z kolei gospodarze po serii dwóch porażek muszą zareagować. Jak? Przekonamy się o 17.30.  Zapraszam zatem do lektury gdzie przyjrzymy się aktualnej formie  obu zespołów! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: Kędzierzyn-Kożle – Aluron Warta (30.12, godz. 17:30) – zapowiedź 

Na papierze bardzo ciekawe starcie. Wręcz hitowe. Gospodarze to obecnie czwarty zespół PlusLigi, ale do miejsc 1-3 mają sporą stratę. Ona jednak może zacząć się delikatnie zmniejszać jeśli ZAKSA pokona Aluron Wartę na własnym boisku. Ich pierwsze starcie w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Aluronu Warta 3:1 zatem chęć do rewanżu w drużynie gospodarzy na pewno będzie wysoka. Na uwagę zasługuje fakt formy w jakiej znajduje się obecnie Aluron Warta. W rozgrywkach ligowych przegrali ostatni raz 22. października. Notują obecnie serię 13 meczów wygranych z rzędu co jest fenomenalnym wynikiem, który zresztą wywindował ich na to miejsce, na którym są obecnie. ZAKSA z kolei również notuje serię, ale porażek. Ostatnie dwa mecze to dwie porażki. Bardzo ciekawe jak zachowają się w  starciu z tak dysponowanym Aluronem. Na pewno ich mocną stroną jest fakt, że ostatnią porażkę na własnym boisku ponieśli 26. października. Zatem należy spodziewać się, że w tym sezonie ich obiekt bardzo im pomaga i prawdopodobnie pomoże w meczu z Aluronem. 

Plus Liga: Kędzierzyn-Kożle - Aluron Warta (30.12, godz. 17:30) – typ 

1.67

POWYŻEJ 177.5 PUNKTÓW

betfan

Spodziewam się meczu, który zakończy się w więcej niż 3 setach. Dlatego postawię na punkty, bo to może być długi mecz.

Plus Liga: Kędzierzyn-Kożle - Aluron Warta (30.12, godz. 17:30) – transmisja 

Mecz Kędzierzyn-Kozle kontra Aluron Warta zostanie rozegrany w ramach 18. kolejki Plusligi 30 grudnia o godzinie 17:30 w Kędzierzynie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!