Pobierz aplikację betfan na telefon
Kazachstan – Dania: typy, kursy, zapowiedź | 26.03 EURO

Kolejna runda zmagań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024 rozpocznie się już w w najbliższą niedzielę. Przed nami kolejne 3 dni emocji. Kazachstan, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, podejmie na własnym boisku – Astana Arenie zespół Danii. Gospodarze przegrali swój pierwszy mecz 2:1, natomiast goście wygrali swoje spotkanie 3:1 pokonując kadrę Finlandii. Czy Dania zdobędzie kolejne 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Kazachstan – Dania

Kazachstan – Dania: Zapowiedź meczu

Kazachstan i Dania zmierzą się w niedzielę (26 marca) na Astana Arena w grupie H kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024. De Rod-Hvide wygrali swoje ostatnie cztery mecze z gospodarzami i będą chcieli kontynuować tą passę. Kazachstan doznał porażki w pierwszym meczu Grupy H, kiedy to został pokonany 2-1 przez Słowenię w czwartek (23 marca).Podopieczni Magomeda Adiyeva przegrali już cztery mecze z rzędu, w których strzelili dwa razy i zdobyli dziewięć bramek. Gospodarze, na własnym boisku są niepokonani od 4 meczy, więc zapowiada się ciekawy mecz.

Kazachstan - Dania: - Typ na mecz

Po doskonałym starcie kwalifikacji, Dania przystąpi do meczu z większą pewnością siebie po zwycięstwie w pierwszym meczu. Jest to dla nich okazja na zdobycie drugiego kompletu punktów i umocnienia miejsca w tabeli. Biorąc pod uwagę różnicę klas i jakości pomiędzy tymi dwoma narodami, podopieczni Hjulmanda powinni ponownie zgarnąć trzy punkty. Obstawiam, że Dania strzeli powyżej 1.5 gola.

1.38

DANIA

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Kazachstan - Dania: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Kazachstanem a Danią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 26 marca o 15:00 na Astana Arenie. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport News z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!