Pobierz aplikację betfan na telefon
Katar – Nowa Zelandia: Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | Mecze towarzyskie
Rozpoczęły się czerwcowe zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich Katar zmierzy się z zespołem Nowej Zelandii. Celem gospodarzy jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, aby wystąpić w przyszłych mistrzostwach świata. Czy pokonają drużynę Nowej Zelandii? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Katar – Nowa Zelandia.

Katar -Nowa Zelandia: zapowiedź meczu

Przerwa międzynarodowa powraca w tym tygodniu z kolejnym zestawem meczów, w którym Katar zmierzy się z drużyną Nowej Zelandii w intrygującym starciu w Poniedziałek. Gospodarze zakwalifikowali się do Pucharu Narodów Zatoki Perskiej w styczniu. Drużyna bezpiecznie przeszła przez fazę grupową, ale niespodziewanie przegrała 1-2 z Irakiem w półfinale. W czerwcu rozegrała już dwa mecze towarzyskie. W pierwszym z nich reprezentacja przegrała z Chorwacją (B) 0-1, tracąc jedynego gola w 79. minucie. Spotkanie z Jamajką było bardziej udane. Chłopcy strzelili dwa gole w pierwszej połowie, a po przerwie przeciwnicy zdołali zmniejszyć deficyt dzięki rzutom karnym, 2-1, co jest ważne dla prognoz Kataru w nadchodzącym spotkaniu.

Katar -Nowa Zelandia: typy

Katar i Nowa Zelandia przystępują do meczu po przeciwnych wynikach w swoich ostatnich meczach towarzyskich. Maroons pokonali All Whites w swoim jedynym wcześniejszym spotkaniu, ale Ci drudzy mają jakość. Katar pokazał na Mistrzostwach Świata, że potrafi stanowić zagrożenie. Nowa Zelandia powinna być w stanie dać gospodarzom Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2022 roku szansę na wygraną.

2.53

KATAR

WYGRA MECZ

betfan

Katar -Nowa Zelandia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Katarem a Nową Zelandią, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 19 czerwca o 18:00 w Katarze. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!