Katar – Honduras. Typy, kursy, zapowiedź 30.06 | Gold Cup

Bartłomiej Cichecki

29 czerwca 2023

Katar - Honduras. Typy, kursy, zapowiedź 30.06 | Gold Cup

W drugiej kolejce grupy B dojdzie w nocy do meczu o być albo nie być dla reprezentacji Kataru oraz Hondurasu. Obie reprezentacje przegrały swój pierwszy mecz, a więc limit błędów zdaje się wyczerpywać. Katar do tej pory miał przyjemność dwa razy mierzyć się z zespołem z Ameryki Środkowej i oba te mecze wygrał zachowując w nich czyste konto. Czy po raz trzeci uda im się wygrać z wyżej notowanym rywalem?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Katar – Honduras.

Katar – Honduras: zapowiedź meczu

Reprezentacja Kataru wygrała oba mecze z Hondurasem, które w ogóle były między nimi rozgrywane. Najpierw wygrali (2:0) w 2021 roku, a w 2022 roku pokonali ekipę z Ameryki (1:0). Podczas trwającego turnieju Gold Cup, Katar zdążył już przegrać z Haiti (1:2) czym mocno zaskoczył swoich kibiców oraz obserwatorów. Jedyną bramkę dla Kataru strzelił Yusuf Abdurisag. Z kolei reprezentacja Hondurasu przegrała w pierwszym meczu bardzo wysoko z Meksykiem (0:4). Momentami bezradny Honduras nie może liczyć już raczej na korzystny bilans bramkowy więc jedyne na co mogą liczyć to punkty, które dadzą im awans. Wygrana z Katarem z całą pewnością wyeliminuje ten zespół z dalszej gry o awans. Wówczas Hondurasowi zostanie mecz z Haiti przeciwko, któremu będą faworytem. 

 
 

Katar - Honduras: typy i przewidywane składy

Typy Katar - Honduras

2.62

HONDURAS WYGRA

betfan

 

W meczu o życie oraz dalszą grę na turnieju może zdarzyć się bardzo wiele. Moim zdaniem Honduras bardzo będzie chciał przełamać tą fatalną passe dwóch przegranych meczów z Katarem. Z kolei Katar nie zbytnio argumentów, by przeciwstawić się Hondurasowi. Stawiam na wygraną Hondurasu i ich grę dalej w turnieju.

Katar - Honduras: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Katar kontra Honduras, odbędzie się 30 czerwca o 1.30.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy