Kasimpasa – Besiktas: Typy, kursy, zapowiedź 03.06 | SuperLig

Jan Paździerski

02 czerwca 2023

besiktas
Już w sobotę, czekają nas kolejne mecze tureckiej Superlig. W ramach 37 kolejki zaplanowano na dziś aż 7 spotkań. Kasimpasa w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z ekipą Besiktasu. Oba zespoły będą chciały pokazać się na koniec sezonu z jak najlepszej strony. Zarówno goście jak i gospodarze, na pewno dołożą wszelkich starań, aby godnie pożegnać się z sezonem. Czy Besiktas wywiezie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź w meczu Kasimpasa – Besiktas.

Kasimpasa – Besiktas: Zapowiedź meczu

Chcąc odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo, Besiktas Stambuł wybiera się we sobotę na Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, by zmierzyć się z drużyną Kasimpasy. Gospodarze znajdują się obecnie na 10 pozycji, i będą chcieli utrzymać to miejsce do ostatniej kolejki. oraz uzyskać pozytywny wynik przed własną publicznością. Piłkarze Kasimpasy wygrali 3 ostatnie mecze, i dziś będą chcieli podtrzymać serię. Goście zajmują obecnie 3 pozycję, i wciąż mają realna szansę na zdobycie wicemistrzostwa kraju, ponieważ do v-ce lidera brakują im 3 oczka. Fenerbahce gra z Galatasaray, więc morale zespołu Besiktasu również wzrastają.

Kasimpasa - Besiktas: Typy, kursy

Mecz nie ma na papierze znacznego faworyta. Goście mogą być bardziej zmotywowani, gdyż wciąż mają szansę na wicemistrzostwo, tracąc 3 punkty do zajmującego 2 miejsce Fenerbahce. W przypadku potknięcia Fenerbahce, Besiktas może zając ich pozycję, dlatego obstawiam ich zwycięstwo.

1.68

BESIKTAS

WYGRA MECZ

betfan

Kasimpasa - Besiktas: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Kasimpasą a Besiktasem w ramach 37. kolejki tureckiej Superlig, odbędzie się 3 maja o 18:00 na Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy