Anthony Joshua – Francis Ngannou: Typy, kursy, zakłady 08.03

Adrian Krawczyk

07 marca 2024

Joshua, typy
W piątek w Arabii Saudyjskiej będzie świadkami walki bokserskiej, w którym Anthony Joshua zmierzy się z Francisem Ngannou. Z pewnością, choć wydaje się, że walkę powinien wygrać Anthony Joshua to również po kameruńsko-francuskim zawodniku możemy spodziewać się fajerwerków i być może sensacyjnej wygranej. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź walki oraz typy na Anthony Joshua – Francis Ngannou.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na walkę Anthony Joshua – Francis Ngannou?
  2. Zapowiedź pojedynku Anthony Joshua – Francis Ngannou
  3. Jakie są kursy na walkę Anthony Joshua – Francis Ngannou?
  4. Gdzie obejrzeć walkę Anthony Joshua – Francis Ngannou?

Anthony Joshua – Francis Ngannou typy bukmacherskie

1.55

POWYŻEJ 5.5 RUND

betfan

Dla AJ w tym roku będzie to pierwsza walka. Zawodnik z Wielkiej Brytanii wraca po dwóch porażkach z Usykiem na punkty, po których niewątpliwie jego kariera nieco przygasła. Z Usykiem przegrał w 2021 roku oraz w 2022 roku i w tych latach były to jego jedyne pojedynki. Do pojedynków powrócił dopiero w 2023 roku, kiedy to najpierw rozprawił się Franklinem, choć dopiero wygrał tam na punkty, a potem pewnie znokautował Heliniusa w siódmej rundzie oraz w ostatnim pojedynku 24 grudnia rozbił w piątej rundzie Wallina.

Francis Ngannou to natomiast bardzo elektryczny zawodnik, który przebojem może wbić się do świata boksu i powalczyć o najwyższe cele. Oczywiście walczył on już z Furym i choć tam przegrał na punkty to niewątpliwie w jego wykonaniu nie była to bardzo słaba walka. Oczywiście Fury też nie był tam w najwyższej formie, ale mimo wszystko Ngannou potrafił się pokazać. Tutaj z pewnością pójdą ciężkie ciosy i zobaczymy nokaut, jednak mimo wszystko spodziewam się, że Ngannou sporo przetrwa, dlatego typuję powyżej 5.5 rund po kursie 1.55.

Anthony Joshua – Francis Ngannou kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na walkę pomiędzy Joshuą, a Ngannou. Wskazania na faworyta do zwycięstwa w tej walce to Anthony Joshua (kurs 1.29). Nieco mniejsze szanse natomiast ma Francis Ngannou, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rund w tym pojedynku – na poniżej 6.5 ogólnej sumy w walce możemy znaleźć mnożnik 2.05, natomiast over 6.5 rundy w walce został wyceniony na poziomie nieco niższym, albowiem 1.65.

Anthony Joshua – Francis Ngannou: zapowiedź

W piątek w Kingdom Arena w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala bokserska, na której będziemy świadkami 10 ekscytujących pojedynków. Oczywiście najbardziej wyczekiwanym będzie starciem Anthonego Joshuy z Francisem Ngannou. Zawodnicy zawalczą w kategorii ciężkiej i z pewnością to pojedynek, w którym Joshua, jeżeli jeszcze chce zawalczyć o mistrzowski pas musi wygrać. Przeciwnik jednak jest bardzo elektryzujący i może sensacyjnie wygrać tę walkę.

Kiedy walka Joshua – Ngannou

Pojedynek pomiędzy Anthonym Joshuą, a Francisem Ngannou odbędzie się 8. marca 2024 roku w Rijadzie w Arabii. Planowane wyjście zawodników do ringu to godzina około 22:00.

Kto wygra walkę Josuha – Ngannou?

Według naszej redakcji ten pojedynek może mieć sensacyjne rozstrzygnięcie i jeżeli Ngannou trafi jednym dobrym ciosem to właśnie kameruńsko-francuski zawodnik dość niespodziewanie może wygrać walkę z Joshuą.

Anthony Joshua – Francis Ngannou OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkową walkę pomiędzy Anthony Joshuą, a Francisem Ngannou w ramach pojedynku wagi ciężkiej, odbędzie się 8. marca około 22:00 na. Pojedynek będzie transmitowany na żywo przez platformę PPV, a dokładniej na DANZ.

  • Relację można także śledzić na betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy