Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski – ZAKSA: specjalna oferta BETFAN

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to pojedynek w półfinale siatkarskiej Ligi Mistrzów. BETFAN przygotował specjalną ofertę na ten mecz , gdzie podwyższa kurs na jedno ze zdarzeń.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MATCHDAY BOOST

W środę, 30 marca swoje mecze w ramach półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów rozegrają Jastrzębski Węgiel i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle . BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić, że w meczu wygra drużyna gospodarzy, BETFAN podwyższył kurs na zwycięstwo gospodarzy z 1.73 na aż 2.50. Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład, wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Ostanie mecze potwierdziły, że obecnie w lepszej formie są Mistrzowie Polski i to oni są faworytami w tym spotkaniu. ZAKSA niestety zawodzi i obecnie wydaje się gorszym zespołem niż Jastrzębski.  Oba zespoły w ciągu tygodnia zagrają trzy mecze bezpośrednie. Dwa pojedynki stoczą w Lidze Mistrzów i jeden w PlusLidze. Oczywiście ważniejsze będą starcia w LM, dlatego wydaje się, że Jastrzębski będzie górą u siebie.

Sytuacja na krajowym podwórku jest taka, że Jastrzębski na dwie kolejki przed końcem wyprzedził ZAKSĘ, która prowadziła przez cały sezon. Obecnie te dwa zespoły dzielą dwa punkty i bezpośredni mecz zdecyduje o tym, kto zakończy fazę zasadniczą na pierwszym miejscu. Pierwszy mecz półfinałowy powinien paść łupem Jastrzębskiego.

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – transmisja

Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport, a początek spotkania planowany jest na godzinę 20:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!