Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Guaguas: typy, kursy, zapowiedź 22.11 | Liga Mistrzów

Wracamy do siatkarskich emocji, w europejskim wydaniu, gdzie trzy nasze drużyny będą w tym roku mierzyć się w ramach Ligi Mistrzów. Jastrzębski Węgiel, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na własnej hali z Guaguas. Znakomity poprzedni sezon w wykonaniu aktualnego mistrz Polski, na pewno dodatkowo wzbudza nadzieję na tegoroczną edycję LM. Czy gospodarze staną dziś na wysokości zadania i wygrają łatwo to starcie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jastrzębski Węgiel – Guaguas. 

Jastrzębski Węgiel – Guaguas: zapowiedź 

Wiele dobrego przyniósł Jastrzębskiemu poprzedni sezon. Wszystkie możliwe finały rozegrali przeciwko ZAKSIE, a jedyny jaki wygrali to finał fazy play off naszej ligi, po którym niespodziewanie zostali mistrzami kraju. Dziś wracają do Ligi Mistrzów, gdzie również grali finał w ubiegłym roku, co było dla nich niesamowitym osiągnięciem. Teraz zmagania zaczną od spotkania w grupie przeciwko Guaguas, które od trzech lat jest w czołówce hiszpańskiej isatkówki, ale na arenie międzynarodowej nie udało im się zaistnieć. 

 

 

Ten mecz powinien być rozegrany pod pełne dyktando naszej drużyny. Choć ostatni seria zwycięstw Hiszpanów może robić wrażenie, tak jednak nie mieli oni możliwości grać z drużynami z najwyższej półki. Dziś moim zdaniem odbiją się od ściany, więc typuję wygraną Jastrzębskiego Węgla 3:0.

1.45

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

WYGRA 3:0

betfan

Jastrzębski Węgiel - Guaguas: kursy bukmacherskie

W tym spotkaniu bezwzględnym faworytem będzie drużyna gospodarzy, czyli Jastrzębskiego Węgla, na którą obecny kursy wynosi zaledwie 1.03. W przypadku wygranej Guaguas przelicznik jest o wiele wyższy i w chwili obecnej to10.00. Warto także spojrzeć na wiele innych rynków, jak punkty zawodników, czy drużyny, gdzie bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę.

Jastrzębski Węgiel - Guaguas: transmisja 

Mecz Jastrzębskiego Węgla z Guaguas, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2022/2023, zostanie rozegrany 22 listopada o godzinie 20:30 w Jastrzębiu. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!