Japonia – Kanada: Typy, kursy, zapowiedź 13.10 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

13 października 2023

Japonia Mitoma
Rozpoczęły się jesienne zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich, reprezentacja Japonii, zmierzy się na własnym boisku z reprezentacją Kanady. W obu zespołach nie brakuje dobrze zapowiadających się zawodników, więc zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Celem Japończyków jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, aby wystąpić w przyszłych turniejach międzynarodowych. Czy pokonają niżej plasowaną drużynę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Japonia – Kanada.

Japonia – Kanada: typy bukmacherskie

Japonia zmierzy się w piątek z Kanadą na Denka Big Swan Stadium w towarzyskim starciu obu drużyn. Gospodarze cieszą się obecnie dobrą formą, kontynuując przygotowania do przyszłorocznego Pucharu Azji AFC. W ostatnim meczu pokonali Turcję 4:2, a na listę strzelców wpisało się trzech różnych zawodników, w tym Keito Nakamura ze Stade de Reims, który zdobył bramkę.
Po piątkowym meczu Japonia będzie gościć Tunezję na stadionie Noevir w Kobe w następny wtorek w kolejnym meczu towarzyskim, zanim rozpocznie swoją kampanię kwalifikacyjną do Mistrzostw Świata przeciwko Makau w przyszłym miesiącu. Tymczasem Kanada miała mieszane wyniki w swojej kampanii Złotego Pucharu CONCACAF w lipcu. Odpadli w ćwierćfinale rozgrywek, przegrywając w rzutach karnych z USA po remisie 2:2 po dogrywce.Obstawiam, że Japonia wygra.

1.50

JAPONIA

WYGRA MECZ

betfan

Japonia - Kanada: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widza po stronie gospodarzy, czyli Japonii a kurs jaki możemy znaleźć na ich wygraną to 1.50. Kanada jest więc underodgiem, a w przypadku ich wygranej można liczyć na mnożnik 5.80. w sytuacji gdy dojdzie do podziału punktów przelicznik to 4.50.

Japonia - Kanada: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Japonią a Kanada w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 13 października o 12:30 na stadionie Denka Big Swan Stadium. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy