Jannik Sinner – Hubert Hurkacz: Typy, kursy, zakłady 23.06 | Halle ATP

Wojciech Sikora

23 czerwca 2024

Po raz drugi w karierze Hubert Hurkacz będzie miał szanse triumfować w turnieju ATP w Halle. Ta sztuka udała mu się w 2022 roku, kiedy to w finale pokonał Daniiła Miedwiediewa.

Hubert Hurkacz

Teraz zadanie będzie równie trudne, o ile nie trudniejsze, ponieważ zagra z obecnym numerem jeden – Jannikiem Sinnerem. Włoch także sezon na trawie rozpoczął właśnie od tego turnieju i jak widać idzie mu znakomicie. Czy dziś okaże się lepszy od naszego tenisisty? Czy Wrocławianin będzie triumfował po raz drugi? Zapraszam na zapowiedź spotkania Jannik Sinner – Hubert Hurkacz.

Zapowiedź meczu Jannik Sinner – Hubert Hurkacz

Na kortach trawiastych Hubert Hurkacz czuje się bardzo dobrze, a to głównie za sprawą jego serwisu. Ten aspekt gry pozwala mu na sporą liczbę punktów w każdym pojedynku. W ubiegłym roku rozpoczynał przygotowania od turnieju w Stuttgarcie, w rym roku postanowił przesunąć przejście na trawę o jeden tydzień. Tak też w Halle ma dopiero swoje pierwsze przetarcia na trawie, które przyniosło mu zwycięstwo z Cobollim 2:0. Tym samym wynikiem pokonał Jamesa Duckwortha, z którym musiał bronić zaledwie jednego break pointa. W ćwierćfinale również i Giron przegrał z Polakiem 0:2. Nawet reprezentant gospodarzy, czyli Alexander Zverev, nie był w stanie powstrzymać Hubiego, z którym także odpadł po dwóch setach.

Typy bukmacherskie na mecz Jannik Sinner – Hubert Hurkacz

Betfan logo
HURKACZ CO NAJMNIEJ 14 ASÓW
Kurs 1.70
Zagraj już teraz

W finale czeka Polaka najtrudniejsze zadanie, ponieważ Jannik Sinner już od dłuższego czasu błyszczy na każdej nawierzchni, dzięki temu stał się od niedawna nowym numerem jeden. W drodze do tego finału jednak trzykrotnie musiał grać pełen dystans. W każdym starciu z kolei mogliśmy oglądać tie breaka, co również miało miejsce w każdym pojedynku Huberta. Obaj tenisiści potrafią na serwisie bardzo dużo, ale jednak wiadomo, że jest to przede wszystkim główny atut Polaka. Moim zdaniem to ponownie skupi się na tym aspekcie, a duże prawdopodobieństwo grania długich setów bądź nawet pełnego dystansu, sprawia że z dużym spokojem Hubert powinien zanotować 14 asów.

Kursy bukmacherskie na mecz Jannik Sinner – Hubert Hurkacz

Wygrana Sinnera   – 1.31

Wygrana Hurkacza – 3.35

Powyżej 23.5 gemów – 1.81

W tym pojedynku sporym faworytem będzie Jannik Sinner. Na jego zwycięstwo kurs wynosi obecnie 1.31. w przypadku wygranej Huberta Hurkacza przelicznik jest dużo większy, a na ten moment to3.35. Warto zajrzeć także na szeroką gamę zakładów na to spotkanie, jakie oferuje BETFAN w swojej ofercie.

Gdzie oglądać mecz Jannik Sinner – Hubert Hurkacz? Transmisja

Mecz finałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Jannikiem Sinnerem odbędzie się 23 czerwca o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Halle, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy