Jannik Sinner – Danił Miedwiediew: Typy, kursy, transmisja 18.11 | ATP Finals

Wojciech Sikora

17 listopada 2023

Jannik Sinner

Przed nami pierwszy półfinał tegorocznego ATP Finals, w którym zmierzy się 3. i 4. rakieta świata. Jannik Sinner, po raz pierwszy w karierze awansował z grupy w finałach ATP. Włoch czuje niesamowite wsparcie, jakie dają mu miejscowy kibice. Teraz przed nim kolejne spore wyzwani, bowiem zmierzy się z Daniłem Miedwidiewem, z którym aktualny bilans ma 2:6. Rosjanin, przegrał jednak dwa ostatnie mecze bezpośrednie. Czy dziś ponownie ulegnie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Jannik Sinner – Danił Miedwiediew.

Jannik Sinner – Danił Miedwiediew: Typy bukmacherskie

Jannik Sinner ma za sobą niesamowity, który kończy się dla niego najwyższym miejscem rankingowym w karierze. W tym roku wygrał aż cztery turnieje tenisowe, w tym swój pierwszy największy rangi 1000. Końcówka sezonu zdecydowanie była jego, bowiem wygrywał w Pekinie, Austrii i Kanadzie. Włoch dzięki swojej znakomitej grze zapewnił sobie udział w tegorocznym ATP Finals. W grupie spotkał się z Tsitsipasem, Djokoivcem i Rune. Pokonał każdego z nich i z pierwszego miejsca awansował do półfinału. 

W nim czego na niego Miedwiediew, który ten sezon miał nierówny, choć wciąż na bardzo wysokim poziomie. Rosjanin zdecydowanie lepiej radził sobie na początku sezonu, gdzie łącznie od 19 lutego do 21 maja zdobył pięć tytułów. Później zagrał jeszcze finał US Open, przegrany z Novakiem Djokovicem. Z Sinnerem w tym roku dzielił kort cztery razy i za każdym razem był to finał. Pierwsze dwa w Rotterdamie i Miami wygrał, dobijając bilans z Włochem na 6:0. W Pekinie i Wiedniu musiał uznać jednak jego wyższość i przegrał oba pojedynki. Każdy z meczów bezpośrednich, tych panów, jest na bardzo wysokim poziomie i tego można niebywale spodziewać się również i dziś. Znakomity serwis i mobilność, do tego pewność zagrań, to na pewno zagwarantuje niebywałe emocje. Typuję dziś , że zobaczymy tutaj trzy sety.

2.17

3 SETY W MECZU

betfan

Jannik Sinner - Danił Miedwiediew: Kursy bukmacherskie

Po ostatnich wyczynach Włocha, bukmacherzy bardzo wyrównanie typują to starcie. Minimalnie wyżej widzą szanse właśnie Jannika Sinnera, na którego obecny kurs wynosi 1.65. Danił Miedwiediew nie pozostaje więc bez szans, a przelicznik na jego wygraną to w tym momencie 2.20.

Jannik Sinner - Danił Miedwiediew: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Jannika Sinnera, która zagra z Daniłem Miedwiediewa, odbędzie się 18 listopada o godzinie 14:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w ATP Finals w Turynie będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy