Pobierz aplikację betfan na telefon
Jakich napastników wybierze Sousa? Kadra na Euro 2020

Euro 2020 się zbliża, a wobec tego powołania selekcjonerów. Paulo Sousa będzie mógł zabrać na mistrzostwa Europy aż 26 zawodników. To zmiana względem poprzednich mistrzostw, gdzie można było zabrać tylko 23 zawodników. To daje zdecydowanie większe pole manewru dla trenera. Według analityków BETFAN tacy napastnicy znajdą się w kadrze. 

EURO 2020: NAPSTNICY, KTO POJEDZIE NA TURNIEJ?

Według analityków BETFAN mamy wyraźnie wskazanych 3 napastników, którzy pojadą na turniej. Kursy na nich są bardzo małe, jednak trudno się z tym nie zgodzić. Lewandowski, Milik, Piątek to na razie nasi topowi napastnicy, którzy grają w najlepszych europejskich ligach. Za nimi znajdują się tacy zawodnicy jak Karol Świderski, Jakub Świerczok, czy też Dawid Kownacki. Według analityków BETFAN poza żelazną trójką największe szansę z nich na udział w Euro 2020 ma Karol Świderski. 24-letni Polak występuje obecnie w barwach greckiego klubu PAOK Saloniki. W trwającym sezonie strzelił łącznie 9 bramek. Jakub Świerczok reprezentuje barwy Piasta Gliwice i w trwającym sezonie zdobył łącznie 14 goli, natomiast Dawid Kownacki gra w Fortunie Düsseldorf na drugim szczeblu niemieckiej piłki klubowej.

O tym czy ktoś z trójki: Świderski, Świerczok, Kownacki pojedzie na Euro 2020 zadecyduje, ilu napastników zabierze Paulo Sousa. Jeżeli portugalski trener zdecyduje się na trzech napastników, to wtedy nie ma szans dla wyżej wspomnianej trójki.

Skład reprezentacji Polski na Euro typy - napastnicy

Wytypuj napastników, którzy pojadą na Euro 2020 

EURO 2020: POLSKA KADRA WG BETFAN

Paulo Sousa na mistrzostwa Europy będzie mógł powołać 26 zawodników. Według analityków BETFAN będzie to trzech bramkarzy, dziesięciu obrońców, tyle samo pomocników i trzech napastników. A tak prezentuje się potencjalna kadra na Euro 2020:

Skład reprezentacji Polski na Euro 2020

Wytypuj polską kadrę, która pojedzie na Euro 2020. 

Turniej Euro 2020 został przesunięty o rok z powodu pandemii i odbędzie się w dniach 11 czerwca 2021 r. – 11 lipca 2021 r. po raz pierwszy w aż 12 krajach-gospodarzach. Wezmą w nim udział 24 europejskie reprezentacje.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!